Wellness & Spa

Wellness & Spa

Ruskovets Resort 4* – с.Дoбриниште, Бугарија

ХОТЕЛ   ПЕРИОД RUSKOVETS RESORT 4* (Dobriniste) Макс. лица во соба   01.12-29.12 07.03-10.04       10.01-21.01 07.02-06.03 (мин. 3 ноки)       27.12-29.12 03.01-09.01 22.01-06.02 (мин. 3 ноки)         Цена по лице од нок / Полупансион Хотелска зграда Aпартман “Junior Suite” 2+1ch 55.5 62 69.5         […]

Read More
Wellness & Spa

Хотел Orbel 4* – с.Добриниште, Бугарија

ХОТЕЛ                          ORBEL 4* Макс. лица во соба 01.12 – 22.12 06.03 – 30.04 03.01-06.03 23.12-28.12 Цена по лице на ден-HB(нокевање со појадок и вечера) Двокреветна соба (2 одделни легла) 2 42 € 52 € Трокреветна соба (3 одделни легла) 3 37 € 44 € Апартман едноспален 2+2 47 € 58 €   […]

Read More
Wellness & Spa

Хотел Rimska Banja 4* – с.Бања, Бугарија

ХОТЕЛ     RIMSKA BANJA 4* (Цена по лице-Полупансион) Макс. лица во соба   Викенд (цена со попуст)   Работни денови                                                                                              ПЕРИОД: 07.03 – 23.12.2021 Двокреветна соба без  балкон 2+1ch 3 34 € 30.5 € Двокреветна соба со балкон 2+1ch 3 36 € 32.5 € Студио без балкон 2+1ch 3 36 € […]

Read More
Wellness & Spa

Хотел Vita Springs 3* – с.Бања, Бугарија

ХОТЕЛ   период Hotel VITA SPRINGS 3* (s. Banja) Макс. лица во соба   01.11.2021-15.03.2022 Цена по лице  на ден/Полупансион  Двокреветна стандард соба 2+1   27€    (Цните не важат за официјални празници)   -Деца до 6г на дополнително легло……..бесплатно на база BB(за вечера доплака 3еур) -Деца 6-12г со двајца возрасни на доп. легло…….50% -Трет […]

Read More
Wellness & Spa

Хотел Aquilon 3* – с. Бања, Бугарија

AQUILON 3*-S.Banja Макс. лица 01.11-22.12 23.12-29.12 02.01-11.01 29.12.2021 – 01.01.2022 Цена по лице на ден / BB (Нокевање со појадок) Двокреветна соба 2 27 € 34.5 € 57 € Студио 2+1 29.5 € 37 € 60 € Едноспален апартман (мин. 3возрасни) 3+1 22 € 27 € 44.5 € Двоспален Апартман (мин. 4возрасни) 4+2   22 […]

Read More
Wellness & Spa

Хотел Делта 3*- с. Огњаново, Бугарија

ХОТЕЛ   ПЕРИОД Hotel DELTA 3* с.Огњаново Макс. лица во соба   01.10 – 23.12.2021 03.01 – 01.06.2022       Цена по лице на ден / Нокевање со појадок Двокреветна соба без клима 2 19.5 € Двокреветна соба стандард 2+1 23.5 € Двокреветна соба “+” 2+1 26.5 € Трокреветна соба стандард (три полни суми) […]

Read More