BLACK FRIDAY

BLACK FRIDAY

Вила Хусеин – Ксамил – Јуни / Септември

Вила Хусеин се наоѓа на 150 м. од плажа и 5 мин. пешачење од центарот на Ксамил,во околината се наоѓаат  кафе барови, ресторани, супер маркети, менувачници ….. Вилата располага со студиа комплетно опремени со: сопствена кујна, сопствено купатило, тв со кабловска, клима, балкон, wi – fi. ЦЕНИТЕ СО ПОПУСТ ВАЖАТ ЗАКЛУЧНО СО 28.11 – CYBER […]

Read More
BLACK FRIDAY

Вила Владимир – Саранда – Јуни / Септември

Вилата “ Владимир “ се наоѓа во центарот на Саранда во непосредна близина на шеталиштето , на само 50 м. оддалеченост од градската плажа во Саранда. Располага со 1/3 и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI. ЦЕНИТЕ СО ПОПУСТ ВАЖАТ ЗАКЛУЧНО СО 28.11 – CYBER MONDAY! ТЕРМИН 1/2 СТУДИО […]

Read More
BLACK FRIDAY

Вила Реџепи – Валона- Јуни / Септември

Вилата “ РЕЏЕПИ“ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 50 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/2 , 1/3  и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI. ЦЕНИТЕ СО ПОПУСТ ВАЖАТ ЗАКЛУЧНО СО […]

Read More