ШАРКОЈ – ТЕКИРДАГ – ТУРЦИЈА

ЛЕТО 2024 ШАРКОЈ - ТЕКИРДАГ - ТУРЦИЈА

Хотел Сохбет 3*+ – Шаркој,Турција

  СОХБЕТ МОТЕЛ, се наоѓа во срцето на Шаркој, но сепак на мирна локација- на сама плажа. Располага со 1/2, 1/3, 1/4 студиа, комплетно опремени со : клима, мини фрижидер, сопствено купатило, ТВ, WI-FI, балкон.15. 10% ПОПУСТ за уплата до 28.02.2024 7% ПОПУСТ за уплата до 30.04.2024 ТЕРМИН   УСЛУГА Цена по лице,со превоз 21.06 […]

Read More