ЛЕТО 2023

АЛБАНИЈА ВАЛОНА ЛЕТО 2023

Вила Кача – Валона

Вилата “ КАЧА“ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 250 м.оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare во непосредна близина на шеталиштето.  Располага со 1/2 , 1/3  и 1/4 АПП, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI. ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 АПП 03.06 – 10.06.2023 235€ 265€ […]

Read More
АЛБАНИЈА ЛЕТО 2023 САРАНДА

Хотел Пини 3* – Саранда

Хотел Пини 3* – , е лоциран во Саранда на сама плажа на 2 мин. од шеталиштето и центарот на градот . Располага со 24 соби двокреветни и трокревтни , комплетно опремени со сопствено купатило, клима, мини фризжидер, балкон, ТВ и каблоска, WI- FI. ТЕРМИН 7BB 7HB 03.06 – 10.06.2023 175€ 259€ 10.06 – 17.06.2023 […]

Read More
АЛБАНИЈА КСАМИЛ ЛЕТО 2023

Вила Сабри – Ксамил

Вилата “ САБРИ “ се наоѓа во Ксамил,  на 350 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Guvet .  Располага со 1/2 , 1/3  и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI. ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 СТД 03.06 – 10.06.2023 185€ 205€ 235€ 10.06 – 17.06.2023 195€ 215€ 245€ […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Belconti Resort 5* – Belek

Belconti Resort  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1497€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1621€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1711€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1778€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Kaya Hotel 5* – Belek

Kaya Belek  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1373€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1591€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1755€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Aquaworld Belek By Mp Hotels 5* -Belek

Положба Хотелот се наоѓа во регионот Белек на 35 км од аеродромот и 45 км од центарот на градот Анталија. Сместување Вкупен број на соби 722 сместени во Главната зграда, Споредни згради (одвоени од главната зграда од двете страни на хотелот) и дел од хотелот Village (двоспратни бунгалови околу градината на хотелот). Village стандардни соби […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Crystal Waterworld Resort And Spa 5* – Belek

Огромниот ресорт има бескраен базен и еден аква-парк со супер тобоган Ultimate All Inclusive Оброци – бифе Snack во текот на денот во 3 ресторани (Aqua, Caretta, Arena) Пица, пити и турски специјалитети од турската кујна (во определено време) Сладолед (2 часа попладне) Домашни и неколку увозни освежителни и алкохолни пијалоци во Lobby Bar 24 […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Crystal Paraiso Verde Resort & Spa 5* – Belek

Crystal Paraiso Verde е сместен во зелени површини и нуди многу забава, која кулминира со аква-паркот со 8 тобогани. Во целиот комплекс владее радосна семејна атмосфера. Ultimate All Inclusive Оброци – во бифе Snack во текот на денот во snack баровите на плажа и покрај базенот Пица, пита и специјалитети од турската кујна (во одредено време) Сладолед (2 часа после пладне) Освеќителни и алкохолни […]

Read More
КЕМЕР ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Karmir Resort & Spa 5* – Kemer

Положба Хотелот се наоѓа во областа Гојнук на 40км од аеродромот во Анталија, 8км од Кемер. Сместување Вкупно 326 соби. Стандардни соби (23м², спална соба со француски кревет или 2 единечни кревети + софа, спална, макс.2+1лице), Фамилијарни соби (34м², две спални соби одвоени со врата, купатило, макс.4 лица), Џуниор апартман (40м², една спална со места […]

Read More
КЕМЕР ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Queens Park Goynuk 5* – Kemer

Queens Park Goynuk 5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1045€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1061€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1174€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1201€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1247€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1343€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra […]

Read More