КЕМЕР

КЕМЕР ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Karmir Resort & Spa 5* – Kemer

Положба Хотелот се наоѓа во областа Гојнук на 40км од аеродромот во Анталија, 8км од Кемер. Сместување Вкупно 326 соби. Стандардни соби (23м², спална соба со француски кревет или 2 единечни кревети + софа, спална, макс.2+1лице), Фамилијарни соби (34м², две спални соби одвоени со врата, купатило, макс.4 лица), Џуниор апартман (40м², една спална со места […]

Read More
КЕМЕР ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Queens Park Goynuk 5* – Kemer

Queens Park Goynuk 5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1045€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1061€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1174€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1201€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1247€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1343€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra […]

Read More
КЕМЕР ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Fun And Sun Club Sapphire 5* – Kemer

Положба Хотелот се наоѓа во областа Tekirova, 17 км од Кемер и 70 од аеродромот во Анталија. Сместување Вкупен број на соби 247 во главната зграда и 65 соби во анекс зграда. Стандардни соби (23м², една спална соба со француски кревет и софа кревет, едно купатило, макс.2 + 2 лица), Фамилијарни соби (33м², една спална […]

Read More
КЕМЕР ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Larissa Sultans Beach 4* – Kemer

Положба Хотелот се наоѓа во Camyuva на 8км до центарот на Кемер и 80 км од аеродромот во Анталија. Сместување Вкупно 150 соби. Стандардни Соби: (спална соба, купатило, макс. 2+1 лица). Фен, клима, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), телефон, сателитска тв со музички канали, керамички под, балкон. Услуга Сѐ вклучено – шведска маса за […]

Read More