ВИКЕНД АВТОБУСКИ ПОНУДИ

ВИКЕНД АВТОБУСКИ ПОНУДИ

1 МАЈ – БУДВАНСКИ КАРНЕВАЛ

1 ДЕН: 30.04.2024 – Скопје – Будва Состанок со групата во 23.00 час, поаѓање за Будва во 23.30 час. Се патува преку Косово и Албанија со папатни паузи за одмор и царински формалности. 2 ДЕН: 01.05.2024 – Будва Пристигнување во Будва во утринските часови – Пристигнување во Будва во утринските часови, (пауза за фотографирање во […]

Read More
ВИКЕНД АВТОБУСКИ ПОНУДИ

Спа Викенд во Април – Сокобања

1 ДЕН: 05.04..2024 – Петок Состанок со групата во утринските часови. Поаѓање за Србија преку граничен премин Табановце, со паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Сокобања во пладневните часови. Сместување во Сокобања во приватни вили. Ручек. После ручекот организирана прошетка низ центарот на Сокобања: Милошев Конак, Турско купатило….. Слободно попладне. Ноќевање. 2 ДЕН: […]

Read More