БУДВА

БУДВА ЛЕТО 2021 - ЦРНА ГОРА

Апартмани Марич – Будва

БУДВА – АПАРТМАНИ МАРИЧ Апартмани Марич се наоѓаат на мирна локација во Будва, на 900 м. Од популарната песочна Словенска плажа и 1км. Од центарот на градот. Сите сметстувачки капацитети се климатизирани, со бесплатен безжичен интернет и ТВ со кабловска. Сите апартмани се со сопствено купатило и мини кујна.   ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 13.06 – […]

Read More