ЛЕТО 2022

АЛБАНИЈА ВАЛОНА ЛЕТО 2022

АЛ ХОТЕЛ 3* – ВАЛОНА

  Хотелот е комплетно нов, на 300 м. од плажа , располага со комплетно опремени соби со балкон, сопствено купатило, климатизирани,дел и со поглед на море. Нуди бесплатен интернет, паркинг како и превоз до плажа и назад.   ТЕРМИН Цени по лице 04.06 – 11.06.2022 129€ 11.06 – 18.06.2022 139€ 18.06 – 25.06.2022 159€ 25.06 […]

Read More