АЛАНИЈА

АЛАНИЈА ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Mc Arancia Resort 5* – Alanya

Положба Хотелот е лоциран во областа Konakli, на 12км од Аланија и 110км од аеродромот во Анталија. Сместување Вкупен број на соби 485. Стандардни соби 328 (26-28м², спална, купатило, макс. 2+2 лица), Фамилијарни соби 22 (36-40м², две соби одвоени со врата, макс. 4 лица) и 5 соби за хендикепирани лица. Сите соби се купатило со […]

Read More
АЛАНИЈА ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Sultan Sipahi Resort 5* – Alanya

Положба  Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија и 120 км од аеродромот во Анталија. Сместување Вкупен број на соби 215 во три згради. Стандардни соби (26м², макс.2+1 лице), со купатило со када , туш и фен , клима сплит систем , телефон , мини бар ( празен ) , сеф ( со доплата ), […]

Read More
АЛАНИЈА ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Xeno Eftalia Resort 4* – Alanya

Положба Хотелот се наоѓа во областа Konakli, 12км од центарот на Аланија и 110км од аеродромот во Анталија. Сместување Вкупен број на соби 325 во две згради. Стандардни соби (26м², макс.2+2 лица), фамилијарни соби А (38м², макс.4 лица, една спална, една дневна, едно купатило) и 3 соби за хендикепирани лица. Сите соби се со купатило […]

Read More
АЛАНИЈА ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Throne Beach Resort Spa 5* – Alanya

Локација Хотелот се наоѓа во регионот Кизилот. Од Манавгат е на 15 км и од аеродромот во Анталија 80 км. Сместување Hotel Throne Beach Resort & SPA 5 * има 313 сместувачки единици. Стандардни соби (28м2, спална соба со брачен кревет + единечен кревет + софа бања, макс 2 + 2 лица), Семејни соби (40м2, голема соба […]

Read More
АЛАНИЈА ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Mysea Hotels Incekum 4* – Alanya

Положба  Хотелот е лоциран во регионот Инчекум, 100 км од аеродромот Анталија и 20 км од Аланија. Сместување Вкупно број на соби 130 во главната зграда. Стандардни соби (24 м2, 1 спална, 1 купатило, макс 2+2 лица). Сите соби се опременис со сопствено купатило со када и туш кабина, фен, оделен клима уред, директна телефонска […]

Read More