Aпп. Станковиќ – Суто Море

Сутоморе – се наоѓа помеѓу Бар и Чањ, и е едно од  најпознатите и најпосетуваните летувалишта во Црна Гора. Долгата плажа со ситен камен, кристално чисто море, голем број на ресторани и кафулиња , како и богатиот ноќен живот , забавните паркови за деца – гараантираат незаборавен одмор за сите возрасти. Апартманското сместување е на идеална локација, 5 мин. пешачење до плажа, во непосредна близина на шеталиштето и центарот. Сите соби се комплетно опремени , сопствено купатило, клима, wi-fi, тв, сопствен паркинг….

 

ТЕРМИН 1/2 СОБА 1/3 СОБА
30.06 – 07.07.2024 309€ 379€
07.07 – 14.07.2024 319€ 389€
14.07 – 21.07.2024 319€ 389€
21.07 – 28.07.2024 319€ 389€
28.07 – 04.08.2024 319€ 389€
04.08 – 11.08.2024 319€ 389€
11.08 – 18.08.2024 319€ 389€
18.08 – 25.08.2024 319€ 389€
25.08 – 01.09.2024 309€ 379€
01.09 – 08.09.2024 299€ 359€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени наем на соба за 7 ноќи / 8 дена.
  • Доколку се користи превоз поаѓање еден ден предходно од наведените термини во табелата
  • Влегување во сместувањето 14.00 час, напуштање во 10.00 час.
  • Туристичка такса – 1€ ( од ден ) – се плаќа во агенција.
  • Цени за превoз: Скопје – Сутоморе – Скопје – 45 евра ( повратна карта) за возрасни, 35 евра за деца до 12 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

АЛБАНИЈА ЛЕТО 2024

Вила Виор – Валона

Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 100 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.   ТЕРМИН 1/3+1 СТУДИО 15.06 – 22.06.2024 […]

Read More
TУРЦИЈА ЛЕТО 2024 ОСТРОВ АВША - ТУРЦИЈА

Аташ Аква Хотел 3* – Авша

ATAШ АКВА ХОТЕЛ 3*- АВША АТАШ АКВА ХОТЕЛ 3* , се наоѓа  на островот  Авша на  мин. Пешачење од  плажа во центарот на градот. Располага со 1/2, 1/3 соби , комплетно опремени со: ТВ, мини фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI.   ТЕРМИН   УСЛУГА Цена по лице,со превоз 21.06 […]

Read More
АЛБАНИЈА ЛЕТО 2024

Вила Николај 2 – Шенѓин

Вила Николај – Шенџин, се наоѓа на 100 м. Од плажа , во центарот ма градот. Располага со комплетно опремени 1/3 студиа,1/4 АПП – балкон, клима, wi – fi, опремена кујна, сопствено купатило ТЕРМИН 1/3 СТД 1/4 АПП 16.06 – 23.06.2024 299€ 309€ 23.06 – 30.06.2024 339€ 369€ 30.06 – 07.07.2024 459€ 479€ 07.07 – […]

Read More