Хотел Арда 4* – Велипоје

Хотел Арда се наоѓа  во Велипоје на 800м. од плажа, располага со дво, тро и четирикреветни соби, комплетно опремени: сопствено купатило, балкон, WI-FI, ТВ.

Термин: 7 HB

( појадок, вечера )

7 FB

( појадок, ручек, вечера )

16.06 – 23.06.2024 259€ 289€
23.06 – 30.06.2024 269€ 299€
30.06 – 07.07.2024 329€ 379€
07.07 – 14.07.2024 329€ 379€
14.07 – 21.07.2024 329€ 379€
21.07 – 28.07.2024 329€ 379€
28.07 – 04.08.2024 359€ 399€
04.08 – 11.08.2024 399€ 449€
11.08 – 18.08.2024 399€ 449€
18.08 – 25.08.2024 399€ 449€
25.08 – 01.09.2024 379€ 429€
01.09 – 08.09.2024 269€ 309€
08.09 – 15.09.2024 259€ 299€

 

НАПОМЕНА:

 • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со ПП или ПА.
 • Превоз не е вклучен во понудата.
 • Доплата за еднокреветна соба 50% од дадената цена
 • Деца до 5 год. – БЕСПЛАТНО – ( во соба со двајца возрасни )
 • Деца од 5 – 12 год. – 50% ПОПУСТ – од дадената цена
 • CHECK IN – 14.00h, CHECK OUT – 10.00h.
 • Резервација се прави исклучиво со уплата на аконтација од 30% од вкупната сума, целосна доплата 10 дена пред поаѓање.
 • Телефонски резервации важат 4 часа, доколку во дадениот рок нема уплата – резервација ќе се смета за откажана.
 • Цените се изразени во евра, уплата во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
 • Доколку настене материјална штета во собата во текот на престојот патник ја превзема одговорноста за истата.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ: Скопје – Велипоје Скопје:

 • ВОЗРАСНИ : 45€ – повратна карта
 • ДЕЦА 2 – 12 год. – 35€ – повратна карта
 • ДЕца до 2 год. – БЕСПЛАТНО ( не користат седиште )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TУРЦИЈА ЛЕТО 2024 ОСТРОВ АВША - ТУРЦИЈА

Гранд Авша Хотел

GRAND HOTEL  – AVSA Хотелот  GRAND AVSA, се наоѓа во центарот на островот Авша покрај самото шеталиште и на сама  плажа. Располага со 1/2 и 1/3 соби комплетно опремени со: ТВ, мини-фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI, сопствен априватна плажа.     ТЕРМИН   УСЛУГА Цена по лице,со превоз 21.06 […]

Read More
АЛБАНИЈА ЛЕТО 2024

Вила Виор – Валона

Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 100 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI. ТЕРМИН 1/3+1 СТУДИО 15.06 – 22.06.2024 275€ […]

Read More
TУРЦИЈА ЛЕТО 2024 ОСТРОВ АВША - ТУРЦИЈА

Аташ Аква Хотел 3* – Авша

ATAШ АКВА ХОТЕЛ 3*- АВША АТАШ АКВА ХОТЕЛ 3* , се наоѓа  на островот  Авша на  мин. Пешачење од  плажа во центарот на градот. Располага со 1/2, 1/3 соби , комплетно опремени со: ТВ, мини фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI.   ТЕРМИН   УСЛУГА Цена по лице,со превоз 21.06 […]

Read More