Month: May 2024

БУДВА ЛЕТО 2024 ЦРНА ГОРА

Хотел Лоза 3* – Будва

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва – бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу дискотеки, кафичи, ресторани кој вашиот одмор ќе го направат незаборавен. Хотел ”ЛОЗА” 3* – со добра местоположба, 350 м. оддалечен од Словенска плажа, 1/2, и 1/3 соби, балкон, twc, тв, wi-fi, и клима уред.   ТЕРМИН 7 […]

Read More
ЛЕТО 2024 СУТО МОРЕ ЦРНА ГОРА

Aпп. Станковиќ – Суто Море

Сутоморе – се наоѓа помеѓу Бар и Чањ, и е едно од  најпознатите и најпосетуваните летувалишта во Црна Гора. Долгата плажа со ситен камен, кристално чисто море, голем број на ресторани и кафулиња , како и богатиот ноќен живот , забавните паркови за деца – гараантираат незаборавен одмор за сите возрасти. Апартманското сместување е на […]

Read More
ВИКЕНД ПОНУДИ

БУДВА – ТИВАТ – КОТОР

1 ДЕН: 20.06.2024 – Скопје – Будва Состанок со групата во 23.00 час, поаѓање за Будва во 23.30 час. Се патува преку Косово и Албанија со папатни паузи за одмор и царински формалности. 2 ДЕН: 21.06.2024 – Будва Пристигнување во Будва во утринските часови – Пристигнување во Будва во утринските часови, (пауза за фотографирање во […]

Read More
АЛБАНИЈА ЛЕТО 2024

Хотел Арда 4* – Велипоје

Хотел Арда се наоѓа  во Велипоје на 800м. од плажа, располага со дво, тро и четирикреветни соби, комплетно опремени: сопствено купатило, балкон, WI-FI, ТВ. Термин: 7 HB ( појадок, вечера ) 7 FB ( појадок, ручек, вечера ) 16.06 – 23.06.2024 259€ 289€ 23.06 – 30.06.2024 269€ 299€ 30.06 – 07.07.2024 329€ 379€ 07.07 – […]

Read More
АЛБАНИЈА ЛЕТО 2024

Хотел Лондон 3* – Велипоје

Хотел Лондон се наоѓа во центарот на Велипоје и на 150м. од плажа, располага со дво, тро и четирикреветни соби, комплетно опремени: сопствено купатило, балкон, WI-FI, ТВ. Термин: 7 HB ( појадок, вечера ) 7 FB ( појадок, ручек, вечера ) 16.06 – 23.06.2024 239€ 259€ 23.06 – 30.06.2024 249€ 269€ 30.06 – 07.07.2024 289€ […]

Read More
АЛБАНИЈА ЛЕТО 2024

Хотел Дрони 3* – Велипоје

Хотел Дрони се наоѓа во центарот на Велипоје и на 80м. Од плажа, располага со дво, тро и четирикреветни соби, комплетно опремени: сопствено купатило, балкон, WI-FI, ТВ. Термин: 7 Полни пансиони 16.06 – 23.06.2024 239€ 23.06 – 30.06.2024 249€ 30.06 – 07.07.2024 269€ 07.07 – 14.07.2024 279€ 14.07 – 21.07.2024 279€ 21.07 – 28.07.2024 289€ […]

Read More