Вила “ Redzepi“ Валона

Вилата “ РЕЏЕПИ“ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 150 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/2 , 1/3  и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 СТД
02.06 – 09.06.2024 235€ 265€ 285€
09.06 – 16.06.2024 295€ 305€ 325€
16.06 – 23.06.2024 295€ 305€ 325€
23.06 – 30.06.2024 305€ 325€ 345€
30.06 – 07.07.2024 349€ 369€ 389€
07.07 – 14.07.2024 369€ 389€ 399€
14.07 – 21.07.2024 369€ 389€ 399€
21.07 – 28.07.2024 379€ 399€ 429€
28.07 – 04.08.2024 399€ 429€ 449€
04.08 – 11.08.2024 399€ 429€ 449€
11.08 – 18.08.2024 399€ 429€ 449€
18.08 – 25.08.2024 399€ 429€ 409€
25.08 – 01.09.2024 379€ 399€ 429€
01.09 – 08.09.2024 369€ 389€ 399€
08.09 – 15.09.2024 349€ 369€ 389€
15.09 – 22.09.2024 305€ 325€ 345€

 

 • Цените се дадени во евра, за уплата исклучиво во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
 • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14.00 часот првиот ден, а напуштање на собите е во 10.00 час. најдоцна – последниот ден.
 • Користење на клима уредот е вклучено во цената.
 • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.
 • За хигиената во собите се грижат самите клиенти.
 • Сопствениците на објектите имаат право при евентуално направена штета да наплатат за истата од клиентите.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

 • 45 € – возрасни
 • 35€ – деца од 2 – 12 год.
 • Деца до 2 год. – БЕСПЛАТНО ( не користат седиште )
 • Поаѓање од: Куманово, Скопје, Тетово, Гостивар, Кичево, Струга.
358166620_645574720790024_4095566925163406951_n
423147637_7652371808140322_3907760455081972907_n
357617604_647014107326696_3336216743895710298_n
423147704_24932388283042255_5664450619163702970_n
357676796_1321479995243787_9145616575457430006_n
423454805_759274685761192_9089126008868105413_n
358167895_1956659411393650_298651299230784504_n
423105593_715199187409623_224186404428480710_n
423542101_923201669317392_9122070929042922702_n
423105589_314966157739214_7065633237838921808_n
423036575_1188880125431510_2786354352148246937_n
423147401_428753226160755_5189031751287996401_n
423105992_953950679396238_3366623383725730440_n
423454565_1143499990421047_4337110166560789241_n
423619364_782422993727888_2483769106042426479_n
358156928_655764542716161_5061468086773120981_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

АЛБАНИЈА ЛЕТО 2024

Хотел “ Pini “3*- Саранда

Хотел Пини 3* – , е лоциран во Саранда на сама плажа на 2 мин. од шеталиштето и центарот на градот . Располага со 24 соби двокреветни и трокревтни , комплетно опремени со сопствено купатило, клима, мини фризжидер, балкон, ТВ и каблоска, WI- FI. ТЕРМИН 7BB 02.06 – 09.06.2024 239€ 09.06 – 16.06.2024 249€ 16.06 […]

Read More
ГРЦИЈА ЛЕТО 2024 СИТОНИЈА

Хотел “ Golden Beach “ Метаморфози

Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на 20 метри од песочната плажата во Метаморфозис. Опколен е со боровата шума од едната, а море од другата страна со што е совршен склоп за релаксирање и одмор. Хотелот располага со 47 соби: 1/3 Приземје собите се наоѓаат на приземје и немаат поглед кон море (брачен + eдинечен кревет), 1/3 Стандард собите […]

Read More
ГРЦИЈА ЛЕТО 2024 СКИЈАТОС

Вила “Lana“ Метаморфози

Метаморфози е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска воздушна бања. Во гратчето има неколку таверни и пицерии, два добро снабдени маркети, продавници за маслиново масло и мед, пиљари, рибарница, 3-4 фурни, аптека, лекар, Лидл маркет кој се наоѓа на само 6 км. во Никити. Вила ЛИНА се наоѓа […]

Read More