Вила “ Redzepi“ Валона

Вилата “ РЕЏЕПИ“ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 150 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/2 , 1/3  и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 СТД
15.06 – 22.06.2024 295€ 305€ 325€
22.06 – 29.06.2024 305€ 325€ 345€
29.06 – 06.07.2024 349€ 369€ 389€
06.07 – 13.07.2024 369€ 389€ 399€
13.07 – 20.07.2024 369€ 389€ 399€
20.07 – 27.07.2024 379€ 399€ 429€
27.07 – 03.08.2024 399€ 429€ 449€
03.08 – 10.08.2024 399€ 429€ 449€
10.08 – 17.08.2024 399€ 429€ 449€
17.08 – 24.08.2024 399€ 429€ 409€
24.08 – 31.08.2024 379€ 399€ 429€
31.08 – 07.09.2024 369€ 389€ 399€
07.09 – 14.09.2024 349€ 369€ 389€
14.09 – 21.09.2024 305€ 325€ 345€

 

 • Цените се дадени во евра, за уплата исклучиво во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
 • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14.00 часот првиот ден, а напуштање на собите е во 10.00 час. најдоцна – последниот ден.
 • Користење на клима уредот е вклучено во цената.
 • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.
 • За хигиената во собите се грижат самите клиенти.
 • Сопствениците на објектите имаат право при евентуално направена штета да наплатат за истата од клиентите.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

 • 45 € – возрасни
 • 35€ – деца од 2 – 12 год.
 • Деца до 2 год. – БЕСПЛАТНО ( не користат седиште )
 • Поаѓање од: Куманово, Скопје, Тетово, Гостивар, Кичево, Струга.
358166620_645574720790024_4095566925163406951_n
423147637_7652371808140322_3907760455081972907_n
357617604_647014107326696_3336216743895710298_n
423147704_24932388283042255_5664450619163702970_n
357676796_1321479995243787_9145616575457430006_n
423454805_759274685761192_9089126008868105413_n
358167895_1956659411393650_298651299230784504_n
423105593_715199187409623_224186404428480710_n
423542101_923201669317392_9122070929042922702_n
423105589_314966157739214_7065633237838921808_n
423036575_1188880125431510_2786354352148246937_n
423147401_428753226160755_5189031751287996401_n
423105992_953950679396238_3366623383725730440_n
423454565_1143499990421047_4337110166560789241_n
423619364_782422993727888_2483769106042426479_n
358156928_655764542716161_5061468086773120981_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

АЛБАНИЈА ЛЕТО 2024

Вила Виор – Валона

Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 100 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.   ТЕРМИН 1/3+1 СТУДИО 15.06 – 22.06.2024 […]

Read More
TУРЦИЈА ЛЕТО 2024 ОСТРОВ АВША - ТУРЦИЈА

Аташ Аква Хотел 3* – Авша

ATAШ АКВА ХОТЕЛ 3*- АВША АТАШ АКВА ХОТЕЛ 3* , се наоѓа  на островот  Авша на  мин. Пешачење од  плажа во центарот на градот. Располага со 1/2, 1/3 соби , комплетно опремени со: ТВ, мини фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI.   ТЕРМИН   УСЛУГА Цена по лице,со превоз 21.06 […]

Read More
АЛБАНИЈА ЛЕТО 2024

Вила Николај 2 – Шенѓин

Вила Николај – Шенџин, се наоѓа на 100 м. Од плажа , во центарот ма градот. Располага со комплетно опремени 1/3 студиа,1/4 АПП – балкон, клима, wi – fi, опремена кујна, сопствено купатило ТЕРМИН 1/3 СТД 1/4 АПП 16.06 – 23.06.2024 299€ 309€ 23.06 – 30.06.2024 339€ 369€ 30.06 – 07.07.2024 459€ 479€ 07.07 – […]

Read More