Month: January 2024

ЕГИПЕТ - ХУРГАДА ЛЕТО 2024

Египет – Хургада

Хургада Пронајдете го своето парче рај во прекрасната Хургада, медитеранска клима и уживање во сончевите зраци над топлото Црвено Море. Од мало рибарско село, прерасната во еден од најпознатите туристички центри – бидете дел од бројните авантури кои Ве очекуваат во Египет, придружете ни се во оваа авантура!

Read More
АНТАЛИЈА ЛЕТО 2024

АНТАЛИЈА ЧАРТЕР

Read More
ЛЕТО 2024 ОСТРОВ АВША - ТУРЦИЈА

Палмије Хотел – Остров Авша

Хотелот PALMIYE, се наоѓа во центарот на островот Авша покрај самото шеталиште и на 15m.оддалеченост од  плажа. Располага со 1/2 и 1/3 соби комплетно опремени со: ТВ, мини-фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон и WI- FI. 10% ПОПУСТ ЗА УПЛТА ДО 28.02.2024! ТЕРМИН   УСЛУГА Цена по лице,со превоз 21.06 – 30.06.2024 ПП […]

Read More
ЛЕТО 2024 ТУНИС

ТУНИС

Кога уживате да патувате и истражувате низ африканските земји, никако не треба да заборавите да ја посетите и најсеверната африканска држава Тунис. Убавината на Тунис може да се опише во три збора – нестварен пустински дијамант, каде треба да се доживее историјата, архитектурата, срдечните Тунижани, вкусната храна, морскиот брег во недоглед, идеално средените песочни плажи, […]

Read More
ВИКЕНД АВТОБУСКИ ПОНУДИ

Спа Викенд во Април – Сокобања

1 ДЕН: 05.04..2024 – Петок Состанок со групата во утринските часови. Поаѓање за Србија преку граничен премин Табановце, со паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Сокобања во пладневните часови. Сместување во Сокобања во приватни вили. Ручек. После ручекот организирана прошетка низ центарот на Сокобања: Милошев Конак, Турско купатило….. Слободно попладне. Ноќевање. 2 ДЕН: […]

Read More