Хотел Грами 3 * -Банско

Попуст за рана резервација : 10% за уплата до 30.11.2023

Бонус : 7=6 за период 02.01-31.03.2024

 

 

вид на сместување 01.12-21.12.2023

10.03-31.03.2024

22.12.-28.12.2023

02.01-07.01.2024

01.02-29.02.2024

29.12-01.01.2024 08.01-31.01.2024

01.03-09.03.2024

НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна економи (мансард)

(2+0)

72 110 84 122 132 170 79 117
Двокреветна соба ( оделни легла )
(2+1)
84 122 96 134 144 182 91 129
Двокреветна соба Делукс

(2+1)

88 127 100 139 148 187 96 134
Апартман (2+2) 120 171 135 187 200 252 129 181

 

 

Цената е на лице  на база ноќевање  со појадок/вчера и вклучува: внатрешен базен,сауна парна бања, интернет,паркинг,ски гардеробер.

-деца до 6.99г бесплатно

-деца од 7г до 11.99г на дополнително легло – 50% попуст од сумата

-возрасен на дополнително легло – 20% попуст

-за сместување во апартман се плаќаат 3 полни суми

-новогодишна вечера:

гостите што се со појадок плаќаат 40е, деца 20е,

гостите што се на база полупансион 30, деца 15е

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БАНСКО БУГАРИЈА ЗИМА 2023/2024 ЗИМА 2023/2024

Хотел Санрајс 4 * – Банско

SUNRISE 4* – Банско www.hotelsunrisebansko.com Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-02.01.2024 03.01-28.02.2024 23.12-27.12.2023 16.12-22.12.2023 на база ПОЛУПАНСИОН *НП 01.03-10.03.2024 11.03-31.03.2024 Студио 2+1                           74 €                             51 €                           49 €                           45 € Едноспален апартман 2+2                           76 €                             54 €                           51 €                           48 € Двооспален апартман 4+2                           […]

Read More
БАНСКО БУГАРИЈА ЗИМА 2023/2024 ЗИМА 2023/2024

Хотел Регнум 5*-Банско

REGNUM 5* – Банско-ЗИМА 2023   РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :  20% попуст за резервација и уплата до 30.11.2023   ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ   БОНУСИ : 7=6,10=9  (не важи за период 27.12-03.01.2023) – валидни резервации направени после 21.11.2023   Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12-03.01.2024 22.12-26.12.2023  04.01-08.01.2024 25.01-25.02.2024 09.01-24.01.2024  26.02-17.03.2024 01.12-21.12.2023  […]

Read More
БАНСКО БУГАРИЈА ЗИМА 2023/2024 ЗИМА 2023/2024

Хотел Мурите 4 *- Банско

MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско www.murite.bg РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2023 10% попуст за резервација и уплата до 15.11.2023 | БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2023 и 14.01-27.01.2024  04.03-15.04.2024(попустите се комбинираат ) *Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено Цените […]

Read More