Хотел Велнес Бугарија 4 * Банско

7=6 , 6=5 за период од 03.01-30.04.2024

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН ЗА 2 ЛИЦА

 

27.09-30.11.2023 01.12-21.21.2023

18.03-30.04.2024

03.01-17.03.2024

22.12-28.12.2023

29.12-02.01.2024
НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна соба  ( 2+0) 82  / 90  120  115  145  150  179 
Двокреветна соба делукс

( 2+1)

89 / 98  128  125  155 164  194 
Апартман (2+2 130 144  172  183  212  234  264 
Возрасен на дополнително легло 30  32  47  42  57  55  70 
Дете од 05-11.99 години на редовно легло со 1 возрасен / / / 15 / 15 / 15
Дете од 5-11.99 години на дополнително легло 23  / 25  35  32  43  40  50 
Дете до 04.99 години -БЕСППЛАТНО / / / / / / / /

 

Во цената е вклучено : појадок/ појадок и вечера , внатрешен базен со минерална вода , џакузи,сауна,парна бања , фитнес,детски кат,ски гардероб,паркинг –гаража , интернет ,

Новогодишна вечера : 130 евра возрасни  / 85 евра деца од 05-11.99 години .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БАНСКО БУГАРИЈА ЗИМА 2023/2024 ЗИМА 2023/2024

Хотел Санрајс 4 * – Банско

SUNRISE 4* – Банско www.hotelsunrisebansko.com Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-02.01.2024 03.01-28.02.2024 23.12-27.12.2023 16.12-22.12.2023 на база ПОЛУПАНСИОН *НП 01.03-10.03.2024 11.03-31.03.2024 Студио 2+1                           74 €                             51 €                           49 €                           45 € Едноспален апартман 2+2                           76 €                             54 €                           51 €                           48 € Двооспален апартман 4+2                           […]

Read More
БАНСКО БУГАРИЈА ЗИМА 2023/2024 ЗИМА 2023/2024

Хотел Регнум 5*-Банско

REGNUM 5* – Банско-ЗИМА 2023   РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :  20% попуст за резервација и уплата до 30.11.2023   ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ   БОНУСИ : 7=6,10=9  (не важи за период 27.12-03.01.2023) – валидни резервации направени после 21.11.2023   Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12-03.01.2024 22.12-26.12.2023  04.01-08.01.2024 25.01-25.02.2024 09.01-24.01.2024  26.02-17.03.2024 01.12-21.12.2023  […]

Read More
БАНСКО БУГАРИЈА ЗИМА 2023/2024 ЗИМА 2023/2024

Хотел Мурите 4 *- Банско

MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско www.murite.bg РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2023 10% попуст за резервација и уплата до 15.11.2023 | БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2023 и 14.01-27.01.2024  04.03-15.04.2024(попустите се комбинираат ) *Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено Цените […]

Read More