Day: September 25, 2023

ВИКЕНД ПАТУВАЊА

ЕСЕН во ЗЛАТИБОР – 17 – 19.11.2023

1 ДЕН: 17.11.2023 ( Петок ) Состанок со групата во 05.30 час. Поаѓање за Златибор во 06.00 час. Преку граничен премин Табановце. Пристигнување во Златибор во попладневните  часови. Сместување во апартмани 1 категорија, во строгиот центар, срцето на Златибор.Слободно време за релаксација. Вечера. Ноќевање.   2 ДЕН: 18.11.2023 ( Сабота ) Појадок. После појадокот факултативна […]

Read More