Хотел Дрони – Велипоје

Хотел Дрони 3* – Велипоје

ТЕРМИНИ: 7 FB

( доручек, ручек,вечера)

09.07 – 16.07.2023 239€
16.07 – 23.07.2023 249€
23.07 – 30.07.2023 249€
30.07 – 06.08.2023 269€
06.08 – 13.08.2023 279€
13.08 – 20.08.2023 279€
20.08 – 27.08.2023 279€
27.08 – 03.09.2023 269€
03.09 – 10.09.2023 249€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања на база полн пансион ( доручек, ручек, вечера)
  • Check in – 14.00h, check out – 10.00h
  • Деца од 0-5 год. – БЕСПЛАТНО, деца од 5-11 год. – 50% – ПОПУСТ!
  • За резевација се уплаќа аконтација од 30%, целосна доплата 7 дена пред поаѓање.
  • Уплатата се врши исклучиво во денарска противвредност 1€=62 мкд.
  • Превозот не е вклучен во цената.
  • Доплата за превоз Скопје – Велипоје – Скопје – 40€ – повратна карта
  • Поаѓање ден предходно од наведените термини во 22.00 час.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

АЛБАНИЈА ВАЛОНА

ВАЛОНА – ПРОДОЛЖЕН ВИКЕНД

1 ДЕН: 08.09.2023 ( Петок ) Сосотанок со групата 00.15 час., поаѓање за Валона во 00.30 час. – се патува преку граничен премин Ќафасан, со паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Валона во раните утрински часови, сместување во апартмини во центарот на градот на на позната плажа и шеталиште Лунго Маре. Слободен ден […]

Read More
АЛБАНИЈА ВАЛОНА ЛЕТО 2023 - АВТОБУСКИ ПРОГРАМИ

Вила Виор – Валона

Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море  на само 100 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.   ТЕРМИН 1/3+1 СТД 03.06 – 10.06.2023 285€ 10.06 – 17.06.2023 305€ 17.06 – 24.06.2023 325€ […]

Read More
АЛБАНИЈА ВЕЛИПОЈЕ ЛЕТО 2023 - АВТОБУСКИ ПРОГРАМИ

Хотел Лондон – Велипоје

Хотел Лондон 3* – Велипоје ТЕРМИНИ: 7 FB ( доручек, ручек,вечера) 09.07 – 16.07.2023 259€ 16.07 – 23.07.2023 269€ 23.07 – 30.07.2023 269€ 30.07 – 06.08.2023 299€ 06.08 – 13.08.2023 299€ 13.08 – 20.08.2023 299€ 20.08 – 27.08.2023 289€ 27.08 – 03.09.2023 269€ 03.09 – 10.09.2023 229€   НАПОМЕНА: Цените се дадени по лице за […]

Read More