АПП.СТАНКОВИЌ – СУТОМОРЕ

 

Сутоморе – се наоѓа помеѓу Бар и Чањ, и е едно од  најпознатите и најпосетуваните летувалишта во Црна Гора. Долгата плажа со ситен камен, кристално чисто море, голем број на ресторани и кафулиња , како и богатиот ноќен живот , забавните паркови за деца – гараантираат незаборавен одмор за сите возрасти. Апартманското сместување е на идеална локација, 5 мин. пешачење до плажа, во непосредна близина на шеталиштето и центарот. Сите соби се комплетно опремени , сопствено купатило, клима, wi-fi, тв, сопствен паркинг….

 

ТЕРМИН 1/2 СОБА 1/3 СОБА 1/4 АПП
01.07 – 08.07.2023 229€ 259€ 329€
08.07 – 15.07.2023 259€ 289€ 359€
15.07 – 22.07.2023 259€ 289€ 359€
22.07 – 29.07.2023 259€ 289€ 359€
29.07 – 05.08.2023 259€ 289€ 359€
12.08 – 19.08.2023 259€ 289€ 359€
19.08 – 26.08.2023 259€ 289€ 359€
26.08 – 02.09.2023 259€ 289€ 359€
02.09 – 09.09.2023 229€ 259€ 329€
09.09 – 16.09.2023 199€ 229€ 299€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени наем на соба за 7 ноќи / 8 дена.
  • Доколку се користи превоз поаѓање еден ден предходно од наведените термини во табелата
  • Влегување во сместувањето 14.00 час, напуштање во 10.00 час.
  • Туристичка такса – 1€ ( од ден ) – се плаќа во агенција.
  • Цени за превиз: Скопје – Сутоморе – Скопје – 45 евра ( повратна карта) за возрасни, 35 евра за деца до 12 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

АЛБАНИЈА ВАЛОНА ЛЕТО 2023 - АВТОБУСКИ ПРОГРАМИ

Вила Виор – Валона

Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море  на само 100 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.   ТЕРМИН 1/3+1 СТД 03.06 – 10.06.2023 285€ 10.06 – 17.06.2023 305€ 17.06 – 24.06.2023 325€ […]

Read More
АЛБАНИЈА ВЕЛИПОЈЕ ЛЕТО 2023 - АВТОБУСКИ ПРОГРАМИ

Хотел Дрони – Велипоје

Хотел Дрони 3* – Велипоје ТЕРМИНИ: 7 FB ( доручек, ручек,вечера) 09.07 – 16.07.2023 239€ 16.07 – 23.07.2023 249€ 23.07 – 30.07.2023 249€ 30.07 – 06.08.2023 269€ 06.08 – 13.08.2023 279€ 13.08 – 20.08.2023 279€ 20.08 – 27.08.2023 279€ 27.08 – 03.09.2023 269€ 03.09 – 10.09.2023 249€   НАПОМЕНА: Цените се дадени по лице за […]

Read More
АЛБАНИЈА ВЕЛИПОЈЕ ЛЕТО 2023 - АВТОБУСКИ ПРОГРАМИ

Хотел Лондон – Велипоје

Хотел Лондон 3* – Велипоје ТЕРМИНИ: 7 FB ( доручек, ручек,вечера) 09.07 – 16.07.2023 259€ 16.07 – 23.07.2023 269€ 23.07 – 30.07.2023 269€ 30.07 – 06.08.2023 299€ 06.08 – 13.08.2023 299€ 13.08 – 20.08.2023 299€ 20.08 – 27.08.2023 289€ 27.08 – 03.09.2023 269€ 03.09 – 10.09.2023 229€   НАПОМЕНА: Цените се дадени по лице за […]

Read More