Хотел Пини 3* – Саранда

Хотел Пини 3* – , е лоциран во Саранда на сама плажа на 2 мин. од шеталиштето и центарот на градот . Располага со 24 соби двокреветни и трокревтни , комплетно опремени со сопствено купатило, клима, мини фризжидер, балкон, ТВ и каблоска, WI- FI.

ТЕРМИН 7BB 7HB
03.06 – 10.06.2023 175€ 259€
10.06 – 17.06.2023 195€ 279€
17.06 – 24.06.2023 225€ 309€
24.06 – 01.07.2023 235€ 319€
01.07 – 08.07.2023 245€ 329€
08.07 – 15.07.2023 259€ 369€
15.07 – 22.07.2023 269€ 379€
22.07 – 29.07.2023 279€ 389€
29.07 – 05.08.2023 299€ 399€
05.08 – 12.08.2023 309€ 419€
12.08 – 19.08.2023 309€ 419€
19.08 – 26.08.2023 299€ 399€
26.08 – 02.09.2023 279€ 379€
02.09 – 09.09.2023 245€ 329€
09.09 – 16.09.2023 235€ 319€
16.09 – 23.09.2023 225€ 309€

 

  • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со појадокили појадок и вечера.
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во собите во 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • Деца од 0 – 5.99 години – БЕСПЛАТНО, деца од 6 – 12 год. – 50% од цената.
  • Доплата за превоз:
  • 50€ – повратен билет за возрасн
  • 40 € за деца од 2 – 12 години
  • 0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

АЛБАНИЈА ВАЛОНА ЛЕТО 2023

Вила Кача – Валона

Вилата “ КАЧА“ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 250 м.оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare во непосредна близина на шеталиштето.  Располага со 1/2 , 1/3  и 1/4 АПП, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI. ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 АПП 03.06 – 10.06.2023 235€ 265€ […]

Read More
АЛБАНИЈА КСАМИЛ ЛЕТО 2023

Вила Сабри – Ксамил

Вилата “ САБРИ “ се наоѓа во Ксамил,  на 350 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Guvet .  Располага со 1/2 , 1/3  и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI. ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 СТД 03.06 – 10.06.2023 185€ 205€ 235€ 10.06 – 17.06.2023 195€ 215€ 245€ […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Belconti Resort 5* – Belek

Belconti Resort  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1497€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1621€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1711€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1778€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More