Mysea Hotels Incekum 4* – Alanya

Положба 
Хотелот е лоциран во регионот Инчекум, 100 км од аеродромот Анталија и 20 км од Аланија.

Сместување
Вкупно број на соби 130 во главната зграда. Стандардни соби (24 м2, 1 спална, 1 купатило, макс 2+2 лица). Сите соби се опременис со сопствено купатило со када и туш кабина, фен, оделен клима уред, директна телефонска линија, мини бар,(вода се дополнува секој ден), сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

Услуга 
Се вклучено плус – на база шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневно кафе, чај и торти, вечера, полноќни снекови. Сите домашни алхохолни и безалхохолни пијалоци од 10.00 – 23.00 часот. Со доплата: увезени пијалоци, свежи цедени сокови, флаширани пијалоци, сладолед, наргиле, Турско кафе, собна послуга.

Содржини 
Главен ресторан на база шведска маса, Лоби бар, бар н абазен, бар на плажа од 10.00-18.00 часот. Доктор, чување на деца, фризер, перална, интернет катче, телефон, факс, продавници, рент а кар до доплата. ВИ ФИ интернет конекција се доплаќа.

Плажа 
Приватна плажа, 50 м од хотелот- песочна и камчеста, со лежалки и чадори за сонце се бесплатни.

Спорт и забава 
Надворешни и внатрешни базени за возрасни и деца, водни лизгалки, пинг понг, фитнес центарм Турска бањам сауна. Со доплата: водни спортови, масажи, спа и салони за убавина, билјард и компјутерски игри. Дневни и вечерни анимации, натпреварувања покрај базените и плажата, шоу програми. Мини клуб за деца од 04-12 години.

 

Mysea Hotel Incekum 4* Услуга Стандард  двокреветна  соба
24.05 – 30.05 2023 All Inclusive 735€
31.05 – 05.06.2023 All Inclusive 771€
05.06 – 11.06.2023 All Inclusive 776€
12.06 – 18.06.2023 All Inclusive 790€
19.06 – 25.06.2023 All Inclusive 790€
26.06 – 02.07.2023 All Inclusive 991€
03.07 – 09.07.2023 All Inclusive 1036€
10.07 – 16.07.2023 All Inclusive 1036€
17.07 – 23.07.2023 All Inclusive 1036€
24.07 – 30.07.2023 All Inclusive 1036€
31.07 – 06.08.2023 All Inclusive 1036€
07.08 – 13.08.2023 All Inclusive 1046€
14.08 – 20.08.2023 All Inclusive 1046€
21.08 – 27.08.2023 All Inclusive 1046€
28.08 – 03.09.2023 All Inclusive 965€
04.09 – 10.09.2023 All Inclusive 836€
11.09 – 17.09.2023 All Inclusive 836€
18.09 – 24.09.2023 All Inclusive 836€

 

  • Цените се дадени за двајца во двокреветна стандард соба
  • Аранжманот е за 6 ноќи на база AI.
  • Во цената е вклучен  авионскиот превоз и трансфер од / до аеродром-хотел

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Belconti Resort 5* – Belek

Belconti Resort  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1497€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1621€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1711€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1778€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Kaya Hotel 5* – Belek

Kaya Belek  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1373€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1591€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1755€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Aquaworld Belek By Mp Hotels 5* -Belek

Положба Хотелот се наоѓа во регионот Белек на 35 км од аеродромот и 45 км од центарот на градот Анталија. Сместување Вкупен број на соби 722 сместени во Главната зграда, Споредни згради (одвоени од главната зграда од двете страни на хотелот) и дел од хотелот Village (двоспратни бунгалови околу градината на хотелот). Village стандардни соби […]

Read More