Larissa Sultans Beach 4* – Kemer

Положба
Хотелот се наоѓа во Camyuva на 8км до центарот на Кемер и 80 км од аеродромот во Анталија.

Сместување
Вкупно 150 соби.
Стандардни Соби: (спална соба, купатило, макс. 2+1 лица).
Фен, клима, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), телефон, сателитска тв со музички канали, керамички под, балкон.

Услуга
Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, попладневен чај, локални алкохолни пијалоци (ракија, водка, џин,пиво, вино) и безалкохолни пијалоци од 10.00 до 22.00 ч., бар на плажа од 10.00 – 17.00 само со безалкохолни пијалоци. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, свежо цедени сокови, сите флаширани пијалоци и пијалоци во лименка, сладолед, турско кафе, сите пијалоци во диско, храна и пијалоци после 22.00 часот.

Содржини
Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар на базен. Доктор, перална, телефон, факс, интернет и компјутерски игри се со доплата.

Плажа
Хотелска плажа, 50 м од хотелот, камчеста. Лежалки, чадори и пешкири се без доплата.

Спорт и забава
Отворени и затворени баззени за деца и возрасни, слајдови на вода, турска бања, сауна, теретана, одбојка на плажа, пинг понг. Се доплаќа за спортови на вода, масажа, школа за нуркање, билијард и компјутерски игри. Забавни пограми во текот на денот и вечерта. Мини клуб за деца.

Larissa Sultans Beach 4* Услуга Стандард  двокреветна  соба
24.05 – 30.05 2023 All Inclusive 970€
31.05 – 05.06.2023 All Inclusive 1002€
07.06 – 13.06.2023 All Inclusive 1105€
14.06 – 20.06.2023 All Inclusive 1105€
21.06 – 27.06.2023 All Inclusive 1174€
28.06 – 04.07.2023 All Inclusive 1249€
05.07 – 11.07.2023 All Inclusive 1255€
12.07 – 18.07.2023 All Inclusive 1255€
19.07 – 25.07.2023 All Inclusive 1255€
26.07 – 01.08.2023 All Inclusive 1259€
02.08 – 08.08.2023 All Inclusive 1247€
09.08 – 15.08.2023 All Inclusive 1247€
16.08 – 22.08.2023 All Inclusive 1239€
23.08 – 29.08.2023 All Inclusive 1194€
30.08 – 05.09.2023 All Inclusive 1160€
06.09 – 12.09.2023 All Inclusive 1122€
13.09 – 19.09.2023 All Inclusive 1122€
20.09 – 26.09.2023 All Inclusive 1104€
  • Цените се дадени за двајца во двокреветна стандард соба
  • Аранжманот е за 6 ноќи на база AI .
  • Во цената е вклучен и авионскиот превоз и трансфер од / до аеродром-хотел

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Belconti Resort 5* – Belek

Belconti Resort  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1497€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1621€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1711€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1778€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Kaya Hotel 5* – Belek

Kaya Belek  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1373€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1591€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1755€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Aquaworld Belek By Mp Hotels 5* -Belek

Положба Хотелот се наоѓа во регионот Белек на 35 км од аеродромот и 45 км од центарот на градот Анталија. Сместување Вкупен број на соби 722 сместени во Главната зграда, Споредни згради (одвоени од главната зграда од двете страни на хотелот) и дел од хотелот Village (двоспратни бунгалови околу градината на хотелот). Village стандардни соби […]

Read More