Crystal Waterworld Resort And Spa 5* – Belek

Огромниот ресорт има бескраен базен и еден аква-парк со супер тобоган

Ultimate All Inclusive
Оброци – бифе
Snack во текот на денот во 3 ресторани (Aqua, Caretta, Arena)
Пица, пити и турски специјалитети од турската кујна (во определено време)
Сладолед (2 часа попладне)
Домашни и неколку увозни освежителни и алкохолни пијалоци во Lobby Bar 24 часа
Пијалоци и коктели во десет барови и кафулиња на хотелот
Во дискотека се нудат само пијалоци од домашно производство (до 02:00 часот по полноќ)
1 вечера во еден од рестораните a la carte

Плажа и базени
Песочна плажа која се протега на пола километар
Базен 1800 м2
Базен со аква-парк
Внатрешен базен
Бесплатни чадори и лежалки
Крпи за на плажа (со депозит)

Се наплаќаат
Увозните пијалоци во дискотека
Цедените овошни сокови
Масажите
Водните спортови
Game Center
Куглање
Рестораните a la carte (кинески, рибен, италијански, медитерански, турски, steak).

Crystal Waterworld Resort&Spa 5* Услуга Стандард  двокреветна  соба
24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1400€
31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1416€
07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1477€
14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1512€
21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1512€
28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1576€
05.07 – 11.07.2023 Ultra All Inclusive 1640€
12.07 – 18.07.2023 Ultra All Inclusive 1675€
19.07 – 25.07.2023 Ultra All Inclusive 1710€
26.07 – 01.08.2023 Ultra All Inclusive 1714€
02.08 – 08.08.2023 Ultra All Inclusive 1756€
09.08 – 15.08.2023 Ultra All Inclusive 1791€
16.08 – 22.08.2023 Ultra All Inclusive 1791€
23.08 – 29.08.2023 Ultra All Inclusive 1721€
30.08 – 05.09.2023 Ultra All Inclusive 1617€
06.09 – 12.09.2023 Ultra All Inclusive 1518€
13.09 – 19.09.2023 Ultra All Inclusive 1460€
20.09 – 26.09.2023 Ultra All Inclusive 1426€

 

  • Цените се дадени за двајца во двокреветна стандард соба
  • Аранжманот е за 6 ноќи на база UAI
  • Во цената е вклучен и авионскиот превоз и трансфер од / до аеродром-хотел

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Belconti Resort 5* – Belek

Belconti Resort  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1497€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1621€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1711€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1778€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Kaya Hotel 5* – Belek

Kaya Belek  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1373€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1591€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1755€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Aquaworld Belek By Mp Hotels 5* -Belek

Положба Хотелот се наоѓа во регионот Белек на 35 км од аеродромот и 45 км од центарот на градот Анталија. Сместување Вкупен број на соби 722 сместени во Главната зграда, Споредни згради (одвоени од главната зграда од двете страни на хотелот) и дел од хотелот Village (двоспратни бунгалови околу градината на хотелот). Village стандардни соби […]

Read More