Crystal Paraiso Verde Resort & Spa 5* – Belek

Crystal Paraiso Verde е сместен во зелени површини и нуди многу забава, која кулминира со аква-паркот со 8 тобогани. Во целиот комплекс владее радосна семејна атмосфера.

Ultimate All Inclusive
Оброци – во бифе
Snack во текот на денот во snack баровите на плажа и покрај базенот
Пица, пита и специјалитети од турската кујна (во одредено време)
Сладолед (2 часа после пладне)
Освеќителни и алкохолни пијалоци од домашно производство и неколку увозни пијалоци во Lobby Bar, 24 часа
Пијалоци и коктели во 7 барови и кафулињата од хотелот
Во дискотека само пијалоци од домашно производство (до 02:00 часот)
1 вечера во еден од рестораните а la carte.

Плажата и базените  
Приватна плажа (на одалеченост од 400 м)
Базен
Базен со аква-парк
Затворен базен
Чадори, лежалки-бесплатно
Крпи за на плажа (со депозит)

Соби 
(26 м2)
Клима уред
Сателитска ТВ
Мини-бар со освежителни пијалоци (се снабдува секој ден)
Сеф (бесплатен)
Купатило со када
Фен
Хигиенски производи
Подот делумно со паркет а другиот дел е керамички
Балкон

Семејни соби:
2 спални соби
1 купатило

Crystal Paraiso Verde   5* Услуга Стандард  двокреветна  соба
24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1400€
31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1325€
07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1385€
14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1419€
21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1552€
28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1593€
05.07 – 11.07.2023 Ultra All Inclusive 1548€
12.07 – 18.07.2023 Ultra All Inclusive 2583€
19.07 – 25.07.2023 Ultra All Inclusive 1617€
26.07 – 01.08.2023 Ultra All Inclusive 1621€
02.08 – 08.08.2023 Ultra All Inclusive 1663€
09.08 – 15.08.2023 Ultra All Inclusive 1698€
16.08 – 22.08.2023 Ultra All Inclusive 1698€
23.08 – 29.08.2023 Ultra All Inclusive 1628€
30.08 – 05.09.2023 Ultra All Inclusive 1525€
06.09 – 12.09.2023 Ultra All Inclusive 1426€
13.09 – 19.09.2023 Ultra All Inclusive 1368€
20.09 – 26.09.2023 Ultra All Inclusive 1334€
  • Цените се дадени за двајца во двокреветна стандард соба
  • Аранжманот е за 6 ноќи на база UAI
  • Во цената е вклучен и авионскиот превоз и трансфер од / до аеродром-хотел

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Belconti Resort 5* – Belek

Belconti Resort  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1497€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1621€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1711€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1778€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Kaya Hotel 5* – Belek

Kaya Belek  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1373€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1591€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1755€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Aquaworld Belek By Mp Hotels 5* -Belek

Положба Хотелот се наоѓа во регионот Белек на 35 км од аеродромот и 45 км од центарот на градот Анталија. Сместување Вкупен број на соби 722 сместени во Главната зграда, Споредни згради (одвоени од главната зграда од двете страни на хотелот) и дел од хотелот Village (двоспратни бунгалови околу градината на хотелот). Village стандардни соби […]

Read More