Day: February 2, 2023

АЛБАНИЈА КСАМИЛ ЛЕТО 2023

Вила Хусеин – Ксамил

Вила Хусеин се наоѓа на 200 м. од плажа и 5 мин. пешачење од центарот на Ксамил,во околината се наоѓаат  кафе барови, ресторани, супер маркети, менувачници ….. Вилата располага со студиа комплетно опремени со: сопствена кујна, сопствено купатило, тв со кабловска, клима, балкон, wi – fi, обезбеден паркинг. ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД 03.06 – […]

Read More