Month: February 2023

БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Belconti Resort 5* – Belek

Belconti Resort  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1497€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1621€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1650€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1711€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1778€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Kaya Hotel 5* – Belek

Kaya Belek  5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1373€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1591€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1755€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1946€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra All […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Aquaworld Belek By Mp Hotels 5* -Belek

Положба Хотелот се наоѓа во регионот Белек на 35 км од аеродромот и 45 км од центарот на градот Анталија. Сместување Вкупен број на соби 722 сместени во Главната зграда, Споредни згради (одвоени од главната зграда од двете страни на хотелот) и дел од хотелот Village (двоспратни бунгалови околу градината на хотелот). Village стандардни соби […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Crystal Waterworld Resort And Spa 5* – Belek

Огромниот ресорт има бескраен базен и еден аква-парк со супер тобоган Ultimate All Inclusive Оброци – бифе Snack во текот на денот во 3 ресторани (Aqua, Caretta, Arena) Пица, пити и турски специјалитети од турската кујна (во определено време) Сладолед (2 часа попладне) Домашни и неколку увозни освежителни и алкохолни пијалоци во Lobby Bar 24 […]

Read More
БЕЛЕК ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Crystal Paraiso Verde Resort & Spa 5* – Belek

Crystal Paraiso Verde е сместен во зелени површини и нуди многу забава, која кулминира со аква-паркот со 8 тобогани. Во целиот комплекс владее радосна семејна атмосфера. Ultimate All Inclusive Оброци – во бифе Snack во текот на денот во snack баровите на плажа и покрај базенот Пица, пита и специјалитети од турската кујна (во одредено време) Сладолед (2 часа после пладне) Освеќителни и алкохолни […]

Read More
КЕМЕР ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Karmir Resort & Spa 5* – Kemer

Положба Хотелот се наоѓа во областа Гојнук на 40км од аеродромот во Анталија, 8км од Кемер. Сместување Вкупно 326 соби. Стандардни соби (23м², спална соба со француски кревет или 2 единечни кревети + софа, спална, макс.2+1лице), Фамилијарни соби (34м², две спални соби одвоени со врата, купатило, макс.4 лица), Џуниор апартман (40м², една спална со места […]

Read More
КЕМЕР ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Queens Park Goynuk 5* – Kemer

Queens Park Goynuk 5* Услуга Стандард  двокреветна  соба 24.05 – 30.05 2023 Ultra All Inclusive 1045€ 31.05 – 05.06.2023 Ultra All Inclusive 1061€ 07.06 – 13.06.2023 Ultra All Inclusive 1174€ 14.06 – 20.06.2023 Ultra All Inclusive 1201€ 21.06 – 27.06.2023 Ultra All Inclusive 1247€ 28.06 – 04.07.2023 Ultra All Inclusive 1343€ 05.07 – 11.07.2023 Ultra […]

Read More
КЕМЕР ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Fun And Sun Club Sapphire 5* – Kemer

Положба Хотелот се наоѓа во областа Tekirova, 17 км од Кемер и 70 од аеродромот во Анталија. Сместување Вкупен број на соби 247 во главната зграда и 65 соби во анекс зграда. Стандардни соби (23м², една спална соба со француски кревет и софа кревет, едно купатило, макс.2 + 2 лица), Фамилијарни соби (33м², една спална […]

Read More
КЕМЕР ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Larissa Sultans Beach 4* – Kemer

Положба Хотелот се наоѓа во Camyuva на 8км до центарот на Кемер и 80 км од аеродромот во Анталија. Сместување Вкупно 150 соби. Стандардни Соби: (спална соба, купатило, макс. 2+1 лица). Фен, клима, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), телефон, сателитска тв со музички канали, керамички под, балкон. Услуга Сѐ вклучено – шведска маса за […]

Read More
АЛАНИЈА ЛЕТО 2023 ТУРЦИЈА ТУРЦИЈА ЧАРТЕРИ

Mc Arancia Resort 5* – Alanya

Положба Хотелот е лоциран во областа Konakli, на 12км од Аланија и 110км од аеродромот во Анталија. Сместување Вкупен број на соби 485. Стандардни соби 328 (26-28м², спална, купатило, макс. 2+2 лица), Фамилијарни соби 22 (36-40м², две соби одвоени со врата, макс. 4 лица) и 5 соби за хендикепирани лица. Сите соби се купатило со […]

Read More