Вила Владимир – Саранда – Јуни / Септември

Вилата “ Владимир “ се наоѓа во центарот на Саранда во непосредна близина на шеталиштето , на само 50 м. оддалеченост од градската плажа во Саранда. Располага со 1/3 и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

ЦЕНИТЕ СО ПОПУСТ ВАЖАТ ЗАКЛУЧНО СО 28.11 – CYBER MONDAY!

ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 СТУДИО
03.06 – 10.06.2023 155€-15% = 131€ 175€-15% = 148€ 195€-15% = 165€
10.06 – 17.06.2023 175€-15% = 148€ 195€-15% = 165€ 215€-15% = 182€
17.06 – 24.06.2023 195€-15% = 165€ 215€-15% = 182€ 235€-15% = 199€
24.06 – 01.07.2023 215€-15% = 182€ 235€-15% = 199€ 255€-15% = 216€
02.09 – 09.09.2023 215€-15% = 182€ 235€-15% = 199€ 255€-15% = 216€
09.09 – 16.09.2023 195€-15% = 165€ 215€-15% = 182€ 235€-15% = 199€
16.09 – 23.09.2023 175€-15% = 148€ 195€-15% = 165€ 215€-15% = 182€

НАПОМЕНА:

 • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
 • Користење на климата е вклучено во цената
 • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
 • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
 • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
 • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
 • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

 • 60 € – повратен билет за возрасни
 • 45 € за деца од 2 – 12 години
 • 0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )
 • Поаѓање од: Киманово, Скопје, Тетово, Гостивар, Кичево, Струга.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BLACK FRIDAY

Вила Хусеин – Ксамил – Јуни / Септември

Вила Хусеин се наоѓа на 150 м. од плажа и 5 мин. пешачење од центарот на Ксамил,во околината се наоѓаат  кафе барови, ресторани, супер маркети, менувачници ….. Вилата располага со студиа комплетно опремени со: сопствена кујна, сопствено купатило, тв со кабловска, клима, балкон, wi – fi. ЦЕНИТЕ СО ПОПУСТ ВАЖАТ ЗАКЛУЧНО СО 28.11 – CYBER […]

Read More
BLACK FRIDAY

Вила Реџепи – Валона- Јуни / Септември

Вилата “ РЕЏЕПИ“ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 50 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/2 , 1/3  и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI. ЦЕНИТЕ СО ПОПУСТ ВАЖАТ ЗАКЛУЧНО СО […]

Read More