Апартмани Станкович – Суто Море

АПАРТМАНИ СТАНКОВИЧ – СУТО МОРЕ

Сутоморе – се наоѓа помеѓу Бар и Чањ, и е едно од  најпознатите и најпосетуваните летувалишта во Црна Гора. Долгата плажа со ситен камен, кристално чисто море, голем број на ресторани и кафулиња , како и богатиот ноќен живот , забавните паркови за деца – гараантираат незаборавен одмор за сите возрасти. Апартманското сместување е на идеална локација, 5 мин. пешаќење до плажа, во непосредна близина на шеталиштето и центарот. Сите соби се комплетно опремени , сопствено купатило, клима, wi-fi, тв….

 

ТЕРМИН 1/2 СОБА 1/3 СОБА 1/4 АПП
19.06 – 26.06.2022 199€ 229€ 299€
26.06 – 03.07.2022 229€ 259€ 329€
03.07 – 10.07.2022 259€ 289€ 359€
10.07 – 17.07.2022 259€ 289€ 359€
17.07 – 24.07.2022 259€ 289€ 359€
24.07 – 31.07.2022 259€ 289€ 359€
31.07 – 07.08.2022 259€ 289€ 359€
07.08 – 14.08.2022 259€ 289€ 359€
14.08 – 21.08.2022 259€ 289€ 359€
21.08 – 28.08.2022 259€ 289€ 359€
28.08 – 04.09.2022 229€ 259€ 329€
04.09 – 11.09.2022 199€ 229€ 299€

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени наем на соба за 7 ноќи / 8 дена.
  • Доколку се користи превоз поаѓање еден ден предходно од наведените термини во табелата
  • Цени за превоз Скопје- Суто Море- Скопје, 45 евра за возрасни, 35 евра за деца до 12 години.
  • Влегување во сместувањето 14.00 час, напуштање во 10.00 час.
  • Туристичка такса – 1€ ( од ден ) – се плаќа во агенција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ЛЕТО 2022 ОСТРОВОТ АВША

Чанкари Хотел – Авша

CANKARI OTEL  – AVSA Хотелот CANKARI, се наоѓа во центарот на островот Авша покрај самото шеталиште и на сама  плажа. Располага со 1/2 и 1/3 соби комплетно опремени со: ТВ, мини-фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон и WI- FI.     ТЕРМИН   УСЛУГА Цена по лице,со превоз 11.06 – 20.06.2022 ПП 279€ […]

Read More
ЛЕТО 2022 ОСТРОВОТ АВША ТУРЦИЈА

Палмије Хотел 3* – Авша

ПАЛМИЈЕ ХОТЕЛ  3*, се наоѓа  во центарот на градот на   Авша на 15 м. оддалеченост од  плажа . Располага со 1/2, 1/3 соби и 1/4 соби , комплетно опремени со: ТВ, мини фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI. Услугата е на база полупансион ( доручек и вечера ) , […]

Read More
АЛБАНИЈА ЛЕТО 2022 САРАНДА

Хотел Пини 3* – Саранда

Хотел Пини 3* – , е лоциран во Саранда на сама плажа на 2 мин. од шеталиштето и центарот на градот . Располага со 24 соби двокреветни и трокревтни , комплетно опремени со сопствено купатило, клима, мини фрижидер, балкон, ТВ и каблоска, WI- FI. ТЕРМИН 7 BB ( ноќ.со појадок) 04.06 – 11.06.2022 149€ 11.06 […]

Read More