Вила Роси – Ксамил

Вила Роси – Ксамил

 

Вила Роси се наоѓа во Ксамил, на само 70м. од најубавата плажа во Ксамил – GUVET  и 100м. од BORA BORA, во непосредна близина на центарот на градот. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, компетно опремени: кујна, сопствено купатило, клима, WI FI, балкон, како и четерикреветни апартмани исто така комплетно опремени.

ТЕРМИН   1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 АПП
04.06 – 11.06.2022   189€ 209€ 259€
11.06 – 18.06.2022   209€ 229€ 279€
18.06 – 25.06.2022   239€ 259€ 339€
25.06 – 02.07.2022   249€ 279€ 349€
02.07 – 09.07.2022   259€ 289€ 369€
09.07 – 16.07.2022   289€ 309€ 399€
16.07 – 23.07.2022   299€ 319€ 409€
23.07 – 30.07.2022   369€ 319€ 419€
30.07 – 06.08.2022   369€ 389€ 439€
06.08 – 13.08.2022    369€ 389€ 439€
13.08 – 20.08.2022    329€ 349€ 439€
20.08 – 27.08.2022    299€ 309€ 419€
27.08 – 03.09.2022    259€ 279€ 409€
03.09 – 10.09.2022   239€ 259€ 349€
10.09 – 17.09.2022   229€ 249€ 289€
17.09 – 24.09.2022   209€ 229€ 259€
  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
  • Доплата за превоз:

50€ – повратен билет за возрасни

40 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ЛЕТО 2022 ОСТРОВОТ АВША

Чанкари Хотел – Авша

CANKARI OTEL  – AVSA Хотелот CANKARI, се наоѓа во центарот на островот Авша покрај самото шеталиште и на сама  плажа. Располага со 1/2 и 1/3 соби комплетно опремени со: ТВ, мини-фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон и WI- FI.     ТЕРМИН   УСЛУГА Цена по лице,со превоз 11.06 – 20.06.2022 ПП 279€ […]

Read More
ЛЕТО 2022 ЦРНА ГОРА

Апартмани Станкович – Суто Море

АПАРТМАНИ СТАНКОВИЧ – СУТО МОРЕ Сутоморе – се наоѓа помеѓу Бар и Чањ, и е едно од  најпознатите и најпосетуваните летувалишта во Црна Гора. Долгата плажа со ситен камен, кристално чисто море, голем број на ресторани и кафулиња , како и богатиот ноќен живот , забавните паркови за деца – гараантираат незаборавен одмор за сите […]

Read More
ЛЕТО 2022 ОСТРОВОТ АВША ТУРЦИЈА

Палмије Хотел 3* – Авша

ПАЛМИЈЕ ХОТЕЛ  3*, се наоѓа  во центарот на градот на   Авша на 15 м. оддалеченост од  плажа . Располага со 1/2, 1/3 соби и 1/4 соби , комплетно опремени со: ТВ, мини фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI. Услугата е на база полупансион ( доручек и вечера ) , […]

Read More