АЛ ХОТЕЛ 3* – ВАЛОНА

 

Хотелот е комплетно нов, на 300 м. од плажа , располага со комплетно опремени соби со балкон, сопствено купатило, климатизирани,дел и со поглед на море. Нуди бесплатен интернет, паркинг како и превоз до плажа и назад.

 

ТЕРМИН Цени по лице
04.06 – 11.06.2022 129€
11.06 – 18.06.2022 139€
18.06 – 25.06.2022 159€
25.06 – 02.07.2022 179€
02.07 – 09.07.2022 189€
09.07 – 16.07.2022 199€
16.07 – 23.07.2022 229€
23.07 – 30.07.2022 229€
30.07 – 06.08.2022

06.08 – 13.08.2022

229€

229€

13.08 – 20.08.2022 219€
20.08 – 27.08.2022 209€
27.08 – 03.09.2022 199€
03.09 – 10.09.2022

10.09 – 17.09.2022

189€

179€

17.09 – 24.09.2022 149€
 • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со појадок
 • Користење на климата е вклучено во цената
 • Децаод 0 – 5 год. бесплатно не користат кревет
 • Деца од 5 – 12 год. 50% ПОПУСТ
 • 3 и 4 возсрано лице – 30 % ПОПУСТ
 • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
 • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
 • Влегување во собите во 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
 • Хотелот нуди бесплатен трансфер со мини буси до плажа.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

 • 45€ – повратен билет за возрасни
 • 35 € за деца од 2 – 12 години
 • 0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

АЛБАНИЈА ЛЕТО 2022 САРАНДА

Хотел Пини 3* – Саранда

Хотел Пини 3* – , е лоциран во Саранда на сама плажа на 2 мин. од шеталиштето и центарот на градот . Располага со 24 соби двокреветни и трокревтни , комплетно опремени со сопствено купатило, клима, мини фрижидер, балкон, ТВ и каблоска, WI- FI. ТЕРМИН 7 BB ( ноќ.со појадок) 04.06 – 11.06.2022 149€ 11.06 […]

Read More
АЛБАНИЈА КСАМИЛ ЛЕТО 2022

Вила Беџети – Ксамил

    Вила Беџети се наоѓа во Ксамил, на само 2 мин. пешачење до познатата Paradiso Beach, во непосредна близина на центарот на градот. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, компетно опремени: кујна, сопствено купатило, клима, WI FI, балкон, како и четерикреветни апартмани исто така комплетно опремени. Вилата нуди и поглед на море. ТЕРМИН 1/2 […]

Read More
АЛБАНИЈА КСАМИЛ ЛЕТО 2022

Вила Роси – Ксамил

Вила Роси – Ксамил   Вила Роси се наоѓа во Ксамил, на само 70м. од најубавата плажа во Ксамил – GUVET  и 100м. од BORA BORA, во непосредна близина на центарот на градот. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, компетно опремени: кујна, сопствено купатило, клима, WI FI, балкон, како и четерикреветни апартмани исто така комплетно […]

Read More