Day: May 5, 2022

АЛБАНИЈА ВАЛОНА ЛЕТО 2022

Вила РЕЏЕПИ – Валона

Вилата “ РЕЏЕПИ“ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 50 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/2 и 1/3 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.   ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3  СТУДИО 04.06 – […]

Read More
АЛБАНИЈА ВАЛОНА ЛЕТО 2022

АЛ ХОТЕЛ 3* – ВАЛОНА

  Хотелот е комплетно нов, на 300 м. од плажа , располага со комплетно опремени соби со балкон, сопствено купатило, климатизирани,дел и со поглед на море. Нуди бесплатен интернет, паркинг како и превоз до плажа и назад.   ТЕРМИН Цени по лице 04.06 – 11.06.2022 129€ 11.06 – 18.06.2022 139€ 18.06 – 25.06.2022 159€ 25.06 […]

Read More