Day: February 8, 2022

ЛЕТО 2022 ОСТРОВОТ АВША ТУРЦИЈА

ЧИНЕР ХОТЕЛ 3* – АВША

  ЧИНЕР ХОТЕЛ 3* , се наоѓа  на островот  Авша на 15 м. оддалеченост од  плажа во центарот на градот. Располага со 1/2, 1/3 соби , комплетно опремени со: ТВ, мини фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон , WI- FI.   ТЕРМИН   УСЛУГА Цена по лице,со превоз 11.06 – 20.06.2022 НП 229€ […]

Read More