Ruskovets Resort 4* – с.Дoбриниште, Бугарија

ХОТЕЛ   ПЕРИОД
RUSKOVETS RESORT 4*

(Dobriniste)

Макс. лица во соба  

01.12-29.12

07.03-10.04

 

 

 

10.01-21.01

07.02-06.03

(мин. 3 ноки)

 

 

 

27.12-29.12

03.01-09.01

22.01-06.02

(мин. 3 ноки)

 

     
Цена по лице од нок / Полупансион
Хотелска зграда
Aпартман “Junior Suite” 2+1ch 55.5 62 69.5      
           
Апартман”Senior Suite(мин. 4полни суми)      4+1ch  

45

 

49.5

 

55

     
 

ВИЛИ

Villa Comfort

 

2+1ch 67 75 85      
Villa Family (мин. 4полни суми) 4+1ch 48 53 59      
             
 

v 10% попуст за резервации направени до 30.11.2021

v Бесплатно користење на спа и велнесс зоната, фитнес, Клуб за деца, базен со топла минерална вода, WIFI, бесплатен превоз до ски лифтот

Забавата за деца и вечерата се во посебна сала на шведска маса со аниматори и беби ситерки

 

–        Тур. такса од 1еур на ден по лице

–        Можност за превоз

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wellness & Spa

Хотел Orbel 4* – с.Добриниште, Бугарија

ХОТЕЛ                          ORBEL 4* Макс. лица во соба 01.12 – 22.12 06.03 – 30.04 03.01-06.03 23.12-28.12 Цена по лице на ден-HB(нокевање со појадок и вечера) Двокреветна соба (2 одделни легла) 2 42 € 52 € Трокреветна соба (3 одделни легла) 3 37 € 44 € Апартман едноспален 2+2 47 € 58 €   […]

Read More
Wellness & Spa

Хотел Rimska Banja 4* – с.Бања, Бугарија

ХОТЕЛ     RIMSKA BANJA 4* (Цена по лице-Полупансион) Макс. лица во соба   Викенд (цена со попуст)   Работни денови                                                                                              ПЕРИОД: 07.03 – 23.12.2021 Двокреветна соба без  балкон 2+1ch 3 34 € 30.5 € Двокреветна соба со балкон 2+1ch 3 36 € 32.5 € Студио без балкон 2+1ch 3 36 € […]

Read More
Wellness & Spa

Хотел Vita Springs 3* – с.Бања, Бугарија

ХОТЕЛ   период Hotel VITA SPRINGS 3* (s. Banja) Макс. лица во соба   01.11.2021-15.03.2022 Цена по лице  на ден/Полупансион  Двокреветна стандард соба 2+1   27€    (Цните не важат за официјални празници)   -Деца до 6г на дополнително легло……..бесплатно на база BB(за вечера доплака 3еур) -Деца 6-12г со двајца возрасни на доп. легло…….50% -Трет […]

Read More