Хотел Orbel 4* – с.Добриниште, Бугарија

ХОТЕЛ    
                     ORBEL 4* Макс. лица во соба 01.12 – 22.12

06.03 – 30.04

03.01-06.03

23.12-28.12

Цена по лице на ден-HB(нокевање со појадок и вечера)
Двокреветна соба (2 одделни легла) 2 42 € 52 €
Трокреветна соба (3 одделни легла) 3 37 € 44 €
Апартман едноспален 2+2 47 € 58 €
 

Бесплатно користење на затворен базен и џакузи со топла минерална вода, парна бања,сауна,фитнес, детско катче,паркинг, ски гардеробер, трансфер до ски лифтот,интернет во целиот хотел.

-Деца до 6г. ………………бесплатно

-Деца 6-14г…………………..плакат 22еур

-Трет возрасен на дополнителен кревет плака……30еур

-Задолжитено туристичка такса од 1еур на ден

-Можност за организиран превоз

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wellness & Spa

Ruskovets Resort 4* – с.Дoбриниште, Бугарија

ХОТЕЛ   ПЕРИОД RUSKOVETS RESORT 4* (Dobriniste) Макс. лица во соба   01.12-29.12 07.03-10.04       10.01-21.01 07.02-06.03 (мин. 3 ноки)       27.12-29.12 03.01-09.01 22.01-06.02 (мин. 3 ноки)         Цена по лице од нок / Полупансион Хотелска зграда Aпартман “Junior Suite” 2+1ch 55.5 62 69.5         […]

Read More
Wellness & Spa

Хотел Rimska Banja 4* – с.Бања, Бугарија

ХОТЕЛ     RIMSKA BANJA 4* (Цена по лице-Полупансион) Макс. лица во соба   Викенд (цена со попуст)   Работни денови                                                                                              ПЕРИОД: 07.03 – 23.12.2021 Двокреветна соба без  балкон 2+1ch 3 34 € 30.5 € Двокреветна соба со балкон 2+1ch 3 36 € 32.5 € Студио без балкон 2+1ch 3 36 € […]

Read More
Wellness & Spa

Хотел Vita Springs 3* – с.Бања, Бугарија

ХОТЕЛ   период Hotel VITA SPRINGS 3* (s. Banja) Макс. лица во соба   01.11.2021-15.03.2022 Цена по лице  на ден/Полупансион  Двокреветна стандард соба 2+1   27€    (Цните не важат за официјални празници)   -Деца до 6г на дополнително легло……..бесплатно на база BB(за вечера доплака 3еур) -Деца 6-12г со двајца возрасни на доп. легло…….50% -Трет […]

Read More