Хотел Aquilon 3* – с. Бања, Бугарија

AQUILON 3*-S.Banja Макс. лица 01.11-22.12 23.12-29.12

02.01-11.01

29.12.2021 – 01.01.2022
Цена по лице на ден / BB

(Нокевање со појадок)

Двокреветна соба 2 27 € 34.5 € 57 €
Студио 2+1 29.5 € 37 € 60 €
Едноспален апартман (мин. 3возрасни) 3+1 22 € 27 € 44.5 €
Двоспален Апартман (мин. 4возрасни) 4+2  

22 €

 

24

 

39 €

Дете 6-12 г. на дополнително легло 11 € 11 € 11 €
Возрасен на дополнително легло 15 15 € 15 €
Дете до 6год. На дополнително легло бесплатно бесплатно  
Минимум нокевања 2 2 2
 

v Бесплатно користење на затворен базен со топла минерална вода (34-36°C),откриен базен со топла минерална вода(30-32°), фитнес, сауна,парна бања,шоков базен,интернет во целиот хотел,паркинг.

 

-Доплакање за ручек…..6.5еур / 3.5еур за деца до 12г.

-Доплакање за вечера…8.5еур / 4.5еур за деца до 12г.

 

-Задолжителна туристичка такса од 1еур на ден по лице

-Можност за организиран превоз

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wellness & Spa

Ruskovets Resort 4* – с.Дoбриниште, Бугарија

ХОТЕЛ   ПЕРИОД RUSKOVETS RESORT 4* (Dobriniste) Макс. лица во соба   01.12-29.12 07.03-10.04       10.01-21.01 07.02-06.03 (мин. 3 ноки)       27.12-29.12 03.01-09.01 22.01-06.02 (мин. 3 ноки)         Цена по лице од нок / Полупансион Хотелска зграда Aпартман “Junior Suite” 2+1ch 55.5 62 69.5         […]

Read More
Wellness & Spa

Хотел Orbel 4* – с.Добриниште, Бугарија

ХОТЕЛ                          ORBEL 4* Макс. лица во соба 01.12 – 22.12 06.03 – 30.04 03.01-06.03 23.12-28.12 Цена по лице на ден-HB(нокевање со појадок и вечера) Двокреветна соба (2 одделни легла) 2 42 € 52 € Трокреветна соба (3 одделни легла) 3 37 € 44 € Апартман едноспален 2+2 47 € 58 €   […]

Read More
Wellness & Spa

Хотел Rimska Banja 4* – с.Бања, Бугарија

ХОТЕЛ     RIMSKA BANJA 4* (Цена по лице-Полупансион) Макс. лица во соба   Викенд (цена со попуст)   Работни денови                                                                                              ПЕРИОД: 07.03 – 23.12.2021 Двокреветна соба без  балкон 2+1ch 3 34 € 30.5 € Двокреветна соба со балкон 2+1ch 3 36 € 32.5 € Студио без балкон 2+1ch 3 36 € […]

Read More