Vila Park 3* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД
VILA PARK 3* Макс. лица во соба 20.12.2021 – 15.03.2022  
Цена по лице на ден / HB

(Нокевање со појадок и вечера)

Студио 2+2ch

3

35
Апартман 2+2ch

4

41.5
Mинимум нокевања 2
 

-Хотелот е лоциран оо центарот на Боровец, на околу 500м. од Гондолата.

-Бесплатно користење на внатрешен базен, парна бања, сауна, џакузи, интернет (само крај рецепцијата), фитнес,паркинг.

-Деца 2-6г. на доп.легло……..50%

-Деца 6-15г. на доп.легло……..плака 70%

-Трет возрасен плака цела сума.

 

-Задолжително тур.такса од 1еур по лице од ден.

-Можност за организиран превоз

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Hills 5* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД     BOROVEC HILLS 5* Макс. лица во соба 10.12-29.12 07.03-30.04 30.12-02.01 03.01-16.01 07.02-20.02 17.01-06.02 21.02-06.03 Цена по лице од ден/HB (Полупансион) Двокреветна стандард соба 2+1ch 3 51 € 122 € 77 € 62 € Студио 2+2ch 3 57€ 134 € 90 € 72 € Апартман со една спална 2+2ch 3 64 € […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Green 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД  BOROVETS  GREEN  4* Макс. лица во соба 20.12-23.12 03.01-16.01 22.01-08.03   24.12-29.12     30.12-02.01   17.01-21.01 09.03-31.03 Цена по лице на ден/HB (Полупансион) Студио   2+1ch   46 € 51 € 72 € 42.5 € Апартман со една спална 2+2ch 3+1ch 48 € 52 € 74 € 44 € Апартман со […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Yanakiev 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД YANAKIEV 4* Макс. лица во соба 01.12-17.12 18.12-26.12 08.01-11.02 27.12-01.01 02.01-07.01 12.02-18.02 19.02-31.03 Цена по лице на ден / Полупансион Двокреветна соба   2+1ch 3 49 € 82 € 115 € 99 € 63 € Апартман со една спална   2+2ch 3 4 75 € 118 € 165 €   135 € […]

Read More