Hotel Rila 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД
                 RILA 4*

 

Макс лица во соба 01.12-29.12  

30.12-08.01

12.02-18.02

09.01-11.02

28.02-07.03

19.02-27.02  

08.03-11.04

 

Цена по лице на ден / HB

(полупанасион)

Двокреветна соба Twin

 

2+1ch 75 127 86.5 104 52
Двокреветна соба Twin

(со поглед на стазите)

2+1ch 81 138 92.5 115 57.5
Двокреветна соба Superior

 

2+1ch 75 132 92 109 52
Двокреветна соба Superior

(со поглед на стазите)

2+1ch 81 144 98 121 58
Family superior room

 

2+2ch 81 138 92.5 115 57.5
Family superior room

(со поглед на стазите)

2+2ch 86 149 97.5 126 63.5
·       Бесплатно користење на внатрешен базен,ски депо, интернет

  • Прво дете 2-12г……..плака 19еур
  • Второ дете 2-1г…….бесплатно

 

·       Новогодишна вечера  (задолжителна)-90еур за возрасни /45еур за деца 2-12г.

 

  •  Во цената не е вклучена тур.такса од 1еур на ден по лице
  • Можност за организиран превоз

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Hills 5* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД     BOROVEC HILLS 5* Макс. лица во соба 10.12-29.12 07.03-30.04 30.12-02.01 03.01-16.01 07.02-20.02 17.01-06.02 21.02-06.03 Цена по лице од ден/HB (Полупансион) Двокреветна стандард соба 2+1ch 3 51 € 122 € 77 € 62 € Студио 2+2ch 3 57€ 134 € 90 € 72 € Апартман со една спална 2+2ch 3 64 € […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Green 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД  BOROVETS  GREEN  4* Макс. лица во соба 20.12-23.12 03.01-16.01 22.01-08.03   24.12-29.12     30.12-02.01   17.01-21.01 09.03-31.03 Цена по лице на ден/HB (Полупансион) Студио   2+1ch   46 € 51 € 72 € 42.5 € Апартман со една спална 2+2ch 3+1ch 48 € 52 € 74 € 44 € Апартман со […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Yanakiev 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД YANAKIEV 4* Макс. лица во соба 01.12-17.12 18.12-26.12 08.01-11.02 27.12-01.01 02.01-07.01 12.02-18.02 19.02-31.03 Цена по лице на ден / Полупансион Двокреветна соба   2+1ch 3 49 € 82 € 115 € 99 € 63 € Апартман со една спална   2+2ch 3 4 75 € 118 € 165 €   135 € […]

Read More