Euphoria Club Hotel 4* – Borovec

EUPHORIA CLUB HOTEL 4*   ПЕРИОД
Макс. лица во соба 16.12-27.12

04.01-31.01

28.12-03.01

 

01.02-14.02

 

15.02-28.02

 

Цена по лице /BB

(Нокевање со појадок)

Студио 2+1ch 43.5 € 78 55 € 51 €
Апартман со една спална 2+2ch

2+1

2+2

62 € 96 € 73 € 69 €
         
Минимум престој 2 3 2 2
 

-Во цената е вклучено користење на базен, интернет, превоз до ски лифтот, паркинг.

-Прво дете 2-12г. со двајца возрасни ……………..бесплатно  на база BB

-Второ дете……50% на база BB

-Трет и   четврти возрасен………плака 70%  на база BB

 

Доплата за вечера……12еур за возрасен / 6еур за дете 2-12г.

Доплата за Новог. Вечера (не е задолжителна)….90еур за возрасен / 45еур за дете 2-12г.

 

Задолжително туристичка такса од 1еур на ден по лице

-Можност за организиран превоз

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Hills 5* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД     BOROVEC HILLS 5* Макс. лица во соба 10.12-29.12 07.03-30.04 30.12-02.01 03.01-16.01 07.02-20.02 17.01-06.02 21.02-06.03 Цена по лице од ден/HB (Полупансион) Двокреветна стандард соба 2+1ch 3 51 € 122 € 77 € 62 € Студио 2+2ch 3 57€ 134 € 90 € 72 € Апартман со една спална 2+2ch 3 64 € […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Green 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД  BOROVETS  GREEN  4* Макс. лица во соба 20.12-23.12 03.01-16.01 22.01-08.03   24.12-29.12     30.12-02.01   17.01-21.01 09.03-31.03 Цена по лице на ден/HB (Полупансион) Студио   2+1ch   46 € 51 € 72 € 42.5 € Апартман со една спална 2+2ch 3+1ch 48 € 52 € 74 € 44 € Апартман со […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Yanakiev 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД YANAKIEV 4* Макс. лица во соба 01.12-17.12 18.12-26.12 08.01-11.02 27.12-01.01 02.01-07.01 12.02-18.02 19.02-31.03 Цена по лице на ден / Полупансион Двокреветна соба   2+1ch 3 49 € 82 € 115 € 99 € 63 € Апартман со една спална   2+2ch 3 4 75 € 118 € 165 €   135 € […]

Read More