Terra Complex 4* – Банско

ХОТЕЛ   ПЕРИОД
TERRA COMPLEX 4* Макс. лица во соба  

01.12-20.12

01.03-31.03

 

05.01-11.01

11.02-28.02

12.01-10.02  

28.12-04.01

                                                            Цена по лице на ден/ Полупансион
Двокреветна соба 2 45 53        49 74
 Апартман со една спална 2+2ch 50 62 56 87
Апартман со две спални (мин. 4 полни суми) 4+1ch

 

47 58 52 80
         
         
         
            

          -15% попуст за резервации направени до 31.10.2021 

          -10% попуст за резервации направени до 30.11.2021

 

Во цената е вклучено користење на базен,сауна,парна бања, џакузи,фитнес,детско катче, интернет,и трансфер до гондолата.

 

       -Деца до 6г со двајца возрасни…………….бесплатно

       –Дете 6-12г на дополнително легло ……..15еур

       -Возрасен на доп. легло………плака 80%

       -Доплакање за поглед кон Пирин планина…….8еур од возрасен по нок

 

       Новогодишна вечера(задолжителна)…..105еур за возрасен / 55еур за деца 6-12г.

                

Задолжително тур.такса од 1еур на ден по лице

 

                                            

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Hills 5* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД     BOROVEC HILLS 5* Макс. лица во соба 10.12-29.12 07.03-30.04 30.12-02.01 03.01-16.01 07.02-20.02 17.01-06.02 21.02-06.03 Цена по лице од ден/HB (Полупансион) Двокреветна стандард соба 2+1ch 3 51 € 122 € 77 € 62 € Студио 2+2ch 3 57€ 134 € 90 € 72 € Апартман со една спална 2+2ch 3 64 € […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Green 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД  BOROVETS  GREEN  4* Макс. лица во соба 20.12-23.12 03.01-16.01 22.01-08.03   24.12-29.12     30.12-02.01   17.01-21.01 09.03-31.03 Цена по лице на ден/HB (Полупансион) Студио   2+1ch   46 € 51 € 72 € 42.5 € Апартман со една спална 2+2ch 3+1ch 48 € 52 € 74 € 44 € Апартман со […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Yanakiev 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД YANAKIEV 4* Макс. лица во соба 01.12-17.12 18.12-26.12 08.01-11.02 27.12-01.01 02.01-07.01 12.02-18.02 19.02-31.03 Цена по лице на ден / Полупансион Двокреветна соба   2+1ch 3 49 € 82 € 115 € 99 € 63 € Апартман со една спална   2+2ch 3 4 75 € 118 € 165 €   135 € […]

Read More