Redenka Holiday Club 4* – Банско

ХОТЕЛ   ПЕРИОД
REDENKA HOLIDAY CLUB 4* Макс. лица во соба

 

  01.12-20.12

17.02-31.03

21.12-27.12

04.01-16.02

 

28.12-03.01

Цена по лице на ден / BB

(Нокевање со појадок )

           
Студио 2   23.5 30 45
Апартман со една спална 2+2ch

3+1ch

  29 34.5 55
Апартман со две спални (мин. 4 возрасни) 4+2ch   24 31 40
       
Мин. престој      2 ноки 2ноки 3 ноки
Дете 6-12г. на доп легло со два возр. 12 12 18
Возрасен на доп легло 18 18 25
10% попуст за резервации до 15.11 (не важи за Новог. Период)                                        

 

-Деца до 6г……….бесплатно

Можост за доплата на вечера……..12еур за возрасни / 10еур за деца 6-12г.

 

v   Бесплатно користење на затворен базен со минерална, сауна, парна бања, џакузи,фитнес,

ски остава, интернет,паркинг и бесплатен трансфер до Ски лифтот.

 

Свечена Новог. Вечера (незадолжителна)….65еур за возрасни / 35еур за деца 6-12г.

 

-Задолжително туристичка такса од 1еур на ден по лице

-Можност за организиран превоз

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Hills 5* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД     BOROVEC HILLS 5* Макс. лица во соба 10.12-29.12 07.03-30.04 30.12-02.01 03.01-16.01 07.02-20.02 17.01-06.02 21.02-06.03 Цена по лице од ден/HB (Полупансион) Двокреветна стандард соба 2+1ch 3 51 € 122 € 77 € 62 € Студио 2+2ch 3 57€ 134 € 90 € 72 € Апартман со една спална 2+2ch 3 64 € […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Green 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД  BOROVETS  GREEN  4* Макс. лица во соба 20.12-23.12 03.01-16.01 22.01-08.03   24.12-29.12     30.12-02.01   17.01-21.01 09.03-31.03 Цена по лице на ден/HB (Полупансион) Студио   2+1ch   46 € 51 € 72 € 42.5 € Апартман со една спална 2+2ch 3+1ch 48 € 52 € 74 € 44 € Апартман со […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Yanakiev 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД YANAKIEV 4* Макс. лица во соба 01.12-17.12 18.12-26.12 08.01-11.02 27.12-01.01 02.01-07.01 12.02-18.02 19.02-31.03 Цена по лице на ден / Полупансион Двокреветна соба   2+1ch 3 49 € 82 € 115 € 99 € 63 € Апартман со една спална   2+2ch 3 4 75 € 118 € 165 €   135 € […]

Read More