Orbilux 3* – Банско

ХОТЕЛ   ПЕРИОД
ORBILUX 3* Макс. лица во соба 01.12-17.12

07.03-17.04

 

18.12-27.12

08.01-06.03

 

28.12-07.01  
Цена по лице на ден /Полупансион

 

Студио 2+1ch

3

31 38 59  
АПП со 1 спална 2+2ch

3+1ch

4

40 48 69  
АПП со 2 спални (мин. 4 возрасни) 4+2ch

5+1ch

6

33 37 59  
Возрасен на дополнително легло 21 27 40  
Минимум нокевања 2 4 2  
v Бесплатно користење на базен, фитнес, сауна, парна бања, ски остава, превоз до ски лифтот

 

·      Новогодишна вечера (задолжителна)-60 еур возрасен /35 еур дете од 3-12.99 год.

 

·      Дете до 5г…………… бесплатно

·      Деца 5-13г на дополнително легло со двајца возрасни…………..50% попуст

 

v Попусти за рана резервација (не важи за Новог. Период)

15% попуст за резервации направени до 31.10.2021

10% попуст за резервации направени до 22.11.2021

 

-Задолжително тур.такса од 1еур на ден по лице

-Можност за организиран превоз

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Hills 5* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД     BOROVEC HILLS 5* Макс. лица во соба 10.12-29.12 07.03-30.04 30.12-02.01 03.01-16.01 07.02-20.02 17.01-06.02 21.02-06.03 Цена по лице од ден/HB (Полупансион) Двокреветна стандард соба 2+1ch 3 51 € 122 € 77 € 62 € Студио 2+2ch 3 57€ 134 € 90 € 72 € Апартман со една спална 2+2ch 3 64 € […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Green 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД  BOROVETS  GREEN  4* Макс. лица во соба 20.12-23.12 03.01-16.01 22.01-08.03   24.12-29.12     30.12-02.01   17.01-21.01 09.03-31.03 Цена по лице на ден/HB (Полупансион) Студио   2+1ch   46 € 51 € 72 € 42.5 € Апартман со една спална 2+2ch 3+1ch 48 € 52 € 74 € 44 € Апартман со […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Yanakiev 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД YANAKIEV 4* Макс. лица во соба 01.12-17.12 18.12-26.12 08.01-11.02 27.12-01.01 02.01-07.01 12.02-18.02 19.02-31.03 Цена по лице на ден / Полупансион Двокреветна соба   2+1ch 3 49 € 82 € 115 € 99 € 63 € Апартман со една спална   2+2ch 3 4 75 € 118 € 165 €   135 € […]

Read More