Casa Karina 4* – Банско

CASA KARINA  4* Макс. лица во соба

 

  01.12 – 21.12

11.03 31.03

22.12 – 26.12

04.01 – 10.03

27.12 – 03.01  
Цена по лице на ден – ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба 2+2ch

3

  37 45 59.5
Студио 2+1ch   39 47.5 63.5
Студио Лукс 2+2ch   49 56.5 72
АПП со 1 спална 2+2ch

3+1ch

  49 53 69
АПП со 2 спални (мин. 4 полни суми) 4+2ch   49 53 69
Минимум престој     3 5 3
Возрасен на допол. легло   32 38 49.5
Дете  4-11.99 на допол. легло   22 28 37
Дете 0-3.99 на допол. Легло     бесплатно бесплатно бесплатно
 
 

·      Цените се изразени во евра (1еур=62ден.)

   Бесплатно користеење на базен, фитнес, сауна, парна бања, WiFi во целиот хотел, катче за деца

Попуст (early booking): 20% за резервации до 15.11.2021

                                         15% за резервации до  01.12.2021

Екстра попусти: 7=6, 8=7.Не важат Новогодишниот период и не се комбинират со early booking.

 

Новогодишна вечера(задолжителна)…..95еур за возрасни / 50еур за деца 6-12г.

 

Задолжително туристичка такса од 1еур на ден по лице

Можност за организиран превоз

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Hills 5* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД     BOROVEC HILLS 5* Макс. лица во соба 10.12-29.12 07.03-30.04 30.12-02.01 03.01-16.01 07.02-20.02 17.01-06.02 21.02-06.03 Цена по лице од ден/HB (Полупансион) Двокреветна стандард соба 2+1ch 3 51 € 122 € 77 € 62 € Студио 2+2ch 3 57€ 134 € 90 € 72 € Апартман со една спална 2+2ch 3 64 € […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Green 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД  BOROVETS  GREEN  4* Макс. лица во соба 20.12-23.12 03.01-16.01 22.01-08.03   24.12-29.12     30.12-02.01   17.01-21.01 09.03-31.03 Цена по лице на ден/HB (Полупансион) Студио   2+1ch   46 € 51 € 72 € 42.5 € Апартман со една спална 2+2ch 3+1ch 48 € 52 € 74 € 44 € Апартман со […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Yanakiev 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД YANAKIEV 4* Макс. лица во соба 01.12-17.12 18.12-26.12 08.01-11.02 27.12-01.01 02.01-07.01 12.02-18.02 19.02-31.03 Цена по лице на ден / Полупансион Двокреветна соба   2+1ch 3 49 € 82 € 115 € 99 € 63 € Апартман со една спална   2+2ch 3 4 75 € 118 € 165 €   135 € […]

Read More