ХОТЕЛ MOUNTAINS 3* – БАНСКО

ХОТЕЛ   ПЕРИОД
        3 MOUNTAINS 3*

 

Макс. лица

во соба

 

   01.11-20.12.2021  

20.12.2021  -15.04.2022

 

 
Цена лице на ден /  Полупансион

 

Студио

 

2+1 27 36  
 

Апартман со една спална

2+2 30 € 38.5  
 
 

-Хотелот располага со луксузно опремени  и пространи студиа и апартмани,со внатрешен базен со минерална вода, класична сауна, солна сауна, парна бања, детско катче, релакс зона,билијард,тенис маса, интернет во лобито на хотелот, паркинг,ски гардеробер и бесплатен трансфер до ски лифтот.

 

-Едно дете до 7г………….бесплатно

-Две деца до 7г: првото дете………бесплатно

                             второто дете……..плака 50%

-Деца 7-12г. плакат……………………..50%

-Трет возрасен……………………………20% попуст

 

-Задолжително туристичка такса од 1еур на ден по лице

-Можност за организиран превоз

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Hills 5* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД     BOROVEC HILLS 5* Макс. лица во соба 10.12-29.12 07.03-30.04 30.12-02.01 03.01-16.01 07.02-20.02 17.01-06.02 21.02-06.03 Цена по лице од ден/HB (Полупансион) Двокреветна стандард соба 2+1ch 3 51 € 122 € 77 € 62 € Студио 2+2ch 3 57€ 134 € 90 € 72 € Апартман со една спална 2+2ch 3 64 € […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Borovets Green 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД  BOROVETS  GREEN  4* Макс. лица во соба 20.12-23.12 03.01-16.01 22.01-08.03   24.12-29.12     30.12-02.01   17.01-21.01 09.03-31.03 Цена по лице на ден/HB (Полупансион) Студио   2+1ch   46 € 51 € 72 € 42.5 € Апартман со една спална 2+2ch 3+1ch 48 € 52 € 74 € 44 € Апартман со […]

Read More
БОРОВЕЦ ЗИМА 2021/2022

Hotel Yanakiev 4* – Borovec

ХОТЕЛ   ПЕРИОД YANAKIEV 4* Макс. лица во соба 01.12-17.12 18.12-26.12 08.01-11.02 27.12-01.01 02.01-07.01 12.02-18.02 19.02-31.03 Цена по лице на ден / Полупансион Двокреветна соба   2+1ch 3 49 € 82 € 115 € 99 € 63 € Апартман со една спална   2+2ch 3 4 75 € 118 € 165 €   135 € […]

Read More