Вила Лакович – Петровац на Море

ВИЛА ЛАКОВИЧ – ПЕТРОВАЦ НА МОРЕ

Петровац – опружен со борова и маслинова шума, сместен околу песочен залив секако e дестинација за совршен одмор. Вила Лакович е на совршена локација, 5 мин. пешачење до шеталиштето и градската плажа и околу 200м. оддалеченост од најпозната плажа во Петровац – ЛУЧИЦА. Располога со комплетно опремени апартмани: соспвено купатило, мини кујна, тв, балкон, клима, wi-fi.

 

ТЕРМИН 1/3+1 APP
13.06 – 20.06.2021 199€
20.06 – 27.06.2021 245€
27.06 – 04.07.2021 255€
04.07 – 11.07.2021 305€
18.07 – 25.07.2021 315€
25.07 – 01.08.2021 315€
01.08 – 15.08.2021 315€
15.08 – 22.08.2021 315€
22.08 – 29.08.2021 305€
29.08 – 05.09.2021 285€
05.09 – 12.09.2021 245€
12.09 – 19.09.2021 225€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени наем на аапртман за 7 ноќи / 8 дена
  • Превозот не е вклучен во цената
  • Доплата за превоз 40€ – возрасни, 30€ – деца до 12 год, деца од 0 – 2 год. – Бесплатно
  • Доколку се користи превоз поаѓање еден ден предходно од наведените термини во табелата
  • Деца од 0 – 6 години – бесплатно, од 6 – 12 години – 50% од цената
  • Влегување во сместувањето 14.00 час, напуштање во 10.00 час.
  • Туристичка такса – 1€ ( од ден ) – се плаќа на лице место

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

БУДВА ЛЕТО 2021 - ЦРНА ГОРА

Апартмани Марич – Будва

БУДВА – АПАРТМАНИ МАРИЧ Апартмани Марич се наоѓаат на мирна локација во Будва, на 900 м. Од популарната песочна Словенска плажа и 1км. Од центарот на градот. Сите сметстувачки капацитети се климатизирани, со бесплатен безжичен интернет и ТВ со кабловска. Сите апартмани се со сопствено купатило и мини кујна.   ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 13.06 – […]

Read More
ЛЕТО 2021 - ЦРНА ГОРА СУТОМОРЕ

Сутоморе – апартманско сместување

Сутоморе – се наоѓа помеѓу Бар и Чањ, и е едно од  најпознатите и најпосетуваните летувалишта во Црна Гора. Долгата плажа со ситен камен, кристално чисто море, голем број на ресторани и кафулиња , како и богатиот ноќен живот , забавните паркови за деца – гараантираат незаборавен одмор за сите возрасти. Апартманското сместување е на […]

Read More
ЛЕТО 2021 - ЦРНА ГОРА РАФАЈЛОВИЧИ

Рафајливичи – Будва

Рафајловичи , Будва – Црна Гора – Бившото рибарско градче, сега веќе едно од најпопуларните туристички дестинации во Црна Гора , познато по најубавата плажа на Будванската ривиера. Уште во далечната 1936 год.плажата во Рафајловичи, долга околу 2000м. е прогласена за најубава природна плажа во Европа, а најзалужни за тоа признание се ситниот песок и […]

Read More