Month: June 2021

Uncategorized

Вила Генти – Ксамил

Вила Генти – Ксамил   Вила Генти се наоѓа во Ксамил, на 350 м. оддалеченост од плажа, на мирни и тивка локација. Опкружена со зеленило располага со сопствен базен и лежалки, комплетно опремени студиа: сопствено купатило, кујна, тв со кабловска, балкон , wi – fi, паркинг. ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 СТУДИО 03.07 – […]

Read More
Uncategorized

Апартмани Марич – Будва

БУДВА – АПАРТМАНИ МАРИЧ Апартмани Марич се наоѓаат на мирна локација во Будва, на 900 м. Од популарната песочна Словенска плажа и 1км. Од центарот на градот. Сите сметстувачки капацитети се климатизирани, со бесплатен безжичен интернет и ТВ со кабловска. Сите апартмани се со сопствено купатило и мини кујна.   ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 13.06 – […]

Read More
Uncategorized

Сутоморе – апартманско сместување

Сутоморе – се наоѓа помеѓу Бар и Чањ, и е едно од  најпознатите и најпосетуваните летувалишта во Црна Гора. Долгата плажа со ситен камен, кристално чисто море, голем број на ресторани и кафулиња , како и богатиот ноќен живот , забавните паркови за деца – гараантираат незаборавен одмор за сите возрасти. Апартманското сместување е на […]

Read More
Uncategorized

Рафајливичи – Будва

Рафајловичи , Будва – Црна Гора – Бившото рибарско градче, сега веќе едно од најпопуларните туристички дестинации во Црна Гора , познато по најубавата плажа на Будванската ривиера. Уште во далечната 1936 год.плажата во Рафајловичи, долга околу 2000м. е прогласена за најубава природна плажа во Европа, а најзалужни за тоа признание се ситниот песок и […]

Read More
Uncategorized

Вила Лакович – Петровац на Море

ВИЛА ЛАКОВИЧ – ПЕТРОВАЦ НА МОРЕ Петровац – опружен со борова и маслинова шума, сместен околу песочен залив секако e дестинација за совршен одмор. Вила Лакович е на совршена локација, 5 мин. пешачење до шеталиштето и градската плажа и околу 200м. оддалеченост од најпозната плажа во Петровац – ЛУЧИЦА. Располога со комплетно опремени апартмани: соспвено […]

Read More