Вила Кача – Валона

Вила Кача – Валона

Вила Кача се наоѓа на само 100м. од Лунго Маре – плажата, располага со студиа и апартмани комплетно опремени , со сопствено купатило, мини кујна, тв со кабловска, wi – fi, сопствен паркинг.

ТЕРМИН 1/2 + 1 СТУДИО 1/4 АПП
05.06 – 12.06.2021 129€ 199€
12.06 – 19.06.2021 149€ 205€
19.06 – 26.06.2021 169€ 245€
26.06 – 03.07.2021 199€ 349€
03.07 – 10.07.2021 249€ 359€
10.07 – 17.07.2021 249€ 369€
17.07 – 24.07.2021 289€ 379€
24.07 – 31.07.2021 289€ 389€
31.07 – 07.08.2021 299€ 389€
07.08 – 14.08.2021 299€ 389€
14.08 – 21.08.2021 299€ 389€
21.08 – 28.08.2021 289€ 379€
28.08 – 04.09.2021 219€ 349€
04.09 – 11.09.2021 189€ 329€
11.09 – 18.09.2021 159€ 299€
18.09 – 25.09.2021 129€ 269€
25.09 – 01.10.2021 119€ 249€

 

  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Превозот не е вклучен во цената, дополнително се плаќа:
  • 50 € за возарсни
  • 40 € за деца од 2 – 10 год.
  • 0 – 2 год. бесплатно
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ксамил ЛЕТО 2021 - АЛБАНИЈА

Вила Генти – Ксамил

Вила Генти – Ксамил   Вила Генти се наоѓа во Ксамил, на 350 м. оддалеченост од плажа, на мирни и тивка локација. Опкружена со зеленило располага со сопствен базен и лежалки, комплетно опремени студиа: сопствено купатило, кујна, тв со кабловска, балкон , wi – fi, паркинг. ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 СТУДИО 03.07 – […]

Read More
Ксамил ЛЕТО 2021 - АЛБАНИЈА

Вила Мурати – Ксамил

Вила Мурати се наоѓа во Ксамил, на само 70м. од најубавата плажа во Ксамил – GUVET  и 100м. од BORA BORA, во непосредна близина на центарот на градот. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, компетно опремени: кујна, сопствено купатило, клима, WI FI, балкон, како и четерикреветни апартмани исто така комплетно опремени. ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 […]

Read More
Валона ЛЕТО 2021 - АЛБАНИЈА

Вила Виор – Валона

Вила “ Виор“ – Валона Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 50 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.   ТЕРМИН […]

Read More