Вила Фадил – Ксамил

Вила Фадил се наоѓа во строгиот центар на Ксамил, на само 50м. од најпозната плажа Бора Бора, во околината се наоѓаат  кафе барови, ресторани, супер маркети, менувачници ….. Вилата располага со студиа и апартмани комплетно опремени со: сопствена кујна, сопствено купатило, тв со кабловска, клима, балкон, wi – fi.

ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 АПП
05.06 – 12.06.2021 125€ 135€ 155€
12.06 – 19.06.2021 145€ 155€ 175€
19.06 – 26.06.2021 175€ 185€ 195€
26.06 – 03.07.2021 195€ 205€ 215€
03.07 – 10.07.2021 255€ 265€ 275€
10.07 – 17.07.2021 265€ 275€ 285€
17.07 – 24.07.2021 275€ 285€ 295€
24.07 – 31.07.2021 285€ 295€ 305€
31.07 – 07.08.2021 299€ 315€ 365€
07.08 – 14.08.2021 299€ 315€ 365€
14.08 – 21.08.2021 299€ 315€ 365€
21.08 – 28.08.2021 299€ 315€ 355€
28.08 – 04.09.2021 279€ 305€ 335€
04.09 – 11.09.2021 275€ 285€ 295€
11.09 – 18.09.2021 255€ 265€ 275€
18.09 – 25.09.2021 195€ 205€ 215€
25.09 – 01.10.2021 175€ 185€ 195€

 

  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.

НАПОМЕНА: Доплата за превоз

  • 50€ – повратен билет за возрасни
  • 40 € за деца од 2 – 12 години
  • 0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ксамил ЛЕТО 2021 - АЛБАНИЈА

Вила Генти – Ксамил

Вила Генти – Ксамил   Вила Генти се наоѓа во Ксамил, на 350 м. оддалеченост од плажа, на мирни и тивка локација. Опкружена со зеленило располага со сопствен базен и лежалки, комплетно опремени студиа: сопствено купатило, кујна, тв со кабловска, балкон , wi – fi, паркинг. ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 СТУДИО 03.07 – […]

Read More
Ксамил ЛЕТО 2021 - АЛБАНИЈА

Вила Мурати – Ксамил

Вила Мурати се наоѓа во Ксамил, на само 70м. од најубавата плажа во Ксамил – GUVET  и 100м. од BORA BORA, во непосредна близина на центарот на градот. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, компетно опремени: кујна, сопствено купатило, клима, WI FI, балкон, како и четерикреветни апартмани исто така комплетно опремени. ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 […]

Read More
Валона ЛЕТО 2021 - АЛБАНИЈА

Вила Кача – Валона

Вила Кача – Валона Вила Кача се наоѓа на само 100м. од Лунго Маре – плажата, располага со студиа и апартмани комплетно опремени , со сопствено купатило, мини кујна, тв со кабловска, wi – fi, сопствен паркинг. ТЕРМИН 1/2 + 1 СТУДИО 1/4 АПП 05.06 – 12.06.2021 129€ 199€ 12.06 – 19.06.2021 149€ 205€ 19.06 […]

Read More