ta.vior2@gmail.com

Вила Беџети

Вила Беџети се наоѓа во Ксамил, на само 2 мин. пешачење до познатата Paradiso Beach, во непосредна близина на центарот на градот. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, компетно опремени: кујна, сопствено купатило, клима, WI FI, балкон, како и четерикреветни апартмани исто така комплетно опремени. Вилата нуди и поглед на море.

 

 

ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 АПП
22/08 – 29/08 149€ 139€ 129€
29/08 – 05/09 139€ 129€ 119€
05/09 – 12/09 129€ 119€ 109€

 

 

  • Цените се дадени по лице за 7 ноќи / 8 дена со вклучен превоз
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • За користење на сопствен превоз се намалува 30€ од дадената цена
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *