ta.vior2@gmail.com

Хoтел Дрилони 2* – Ксамил

Хотел Дрилони 2* – Ксамил, е лоциран во Ксамил во непосредна близина на центарот на градот и 200м. Оддалеченост од плажа. Располага со 24 соби двокреветни и трокревтни , комплетно опремени со сопствено купатило, клима, мини фризжидер, балкон, ТВ и каблоска, WI- FI.

 

ТЕРМИН 7BB + ПРЕВОЗ 7 HB + ПРЕВОЗ
08/08 – 15/08/2020 174€ 209€
15/08 – 22/08/2020 174€ 209€
22/08 – 29/08/2020 174€ 209€
29/08 – 05/09/2020 164€ 209€
05/09 – 12/09/2020 154€ 199€
12/09 – 19/09/2020 144€ 189€

 

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се пакет аранжман за 7 BB / 7 HB со вклучен превоз по лице
  • Климата не се доплаќа , вклучена е во цената
  • За со сопствен превоз цената се намалува 30€
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од термините дадени во табелата

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *