ta.vior2@gmail.com

Хотел Макпетрол 4 * – Струга

Хотелот Макпетрол е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. Недалеку е од Градот Струга и на десетина километри од Охридскиот аеродром. Располага со сопствен паркинг, сопствена песочна плажа, базени и рекреативни спортски терени.

Хотелот е ISO 22000:2005 и HACCP сертифициран.

ТИП НА СОБА Ноќевање со појадок Полупансион Полн пансион
1/1 33€ 39€ 49€
½ 25€ 30€ 40€
Апартман 35€ 40€ 50€
Џуниор суит 33€ 38€ 48€
Џуниор суит 1/1 43€ 49€ 59€

 

 

НАПИМЕНА:

  • Цените се дадени по лице од ноќ, со вклучен ДДВ и туристичка такса
  • Деца до 6 год. – ГРАТИС ( во соба со 2 возрасни лица )
  • Деца од 6 – 12 год. плаќаат 50% од цената
  • Трето лице во соба ( над 13 год ) плаќа 70% од цената за соодветната услуга.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *